Şimdi Ara

hangi deneme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tmyim. Ygs denemesi alıcam ama hangisini almalıyım. Soruları tırt olmayan ama sınavdan uzaklaşıp fantaziyede kaçmayan her bölümünde 3-4 güzel özgün soru olan bi deneme öneriniz var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fem 6lı

• Çok teşekkür ederim. Sağol

• Ne demek iyi calismalar

• FEM 8 liyi çözen var mı arkadaşlar kalitesi falan nasıl

• Fen çift haneli denemeler yeni seriymiş. 10'lu zamandan seçme sorularla hazırlanmış.
    Ama 9'lu ve 11'li iyiymiş

Ben bu üçünü alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: FrkN67

FEM 8 liyi çözen var mı arkadaşlar kalitesi falan nasıl

8liyi su an dersanede cozuyoruz.ilk ucunu cozduk su zamana kadar.kaliteli ama gittikce zorlasiyo yani altilida en zoru altinci yani son olurken sekizlinin ilk iki uc denemesi altiliya gore kolay ama kaliteli yinede. ya tum serilerde en zorunun birli ikili falan oldugunu soyluyolar ama ben altilinin sekizliye gore daha kaliteli oldugunu soyleyebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: elanur603

quote:

8liyi su an dersanede cozuyoruz.ilk ucunu cozduk su zamana kadar.kaliteli ama gittikce zorlasiyo yani altilida en zoru altinci yani son olurken sekizlinin ilk iki uc denemesi altiliya gore kolay ama kaliteli yinede. ya tum serilerde en zorunun birli ikili falan oldugunu soyluyolar ama ben altilinin sekizliye gore daha kaliteli oldugunu soyleyebilirim.

Teşekkürler görüşlerin için.

• quote:

Orijinalden alıntı: JilberProduct

Fen çift haneli denemeler yeni seriymiş. 10'lu zamandan seçme sorularla hazırlanmış.
    Ama 9'lu ve 11'li iyiymiş

Ben bu üçünü alacağım

Bu sene cikarilan cift sayili denemeler gecen seneki zamanlardaki sorulardan secilerek hazirlanmis.11li ve 9luysa daha onceki senenin zamanlarindan secilerek hazirlaniyo ama cozen arkadaslar onbirlidense yedili ve dokuzluyu daha fazla begeniyolardi.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: elanur603

quote:

Teşekkürler görüşlerin için.

Rica ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.