Şimdi Ara

Hangi Otobüs Şirketi? Yardım Edinn..!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam Merhaba Arkadaşlar Ben Bu Sene Alanya'da Tatil Yapmayı Planladım Fakat Ulaşımı Yapacağım Bir Otobüs Şirketini Nasıl Bulurum Bilemiyorum Bunun İçin Sizden Yardım İstiyorum

Gideceğim yer.
    Adres : Barbaros Cad. Mahmutlar Kasabası 07400 Alanya
    Bölge : Mahmutlar

Evet Arkadaşlar İstanbul'da Oturuyorum.
    Buraya Otobüs Nerden Kalkar Nasıl Gider.
    Yada Ben Buraya Nasıl Giderim.
    Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkür Ederim.

• Git bir garaja. Görüş oradaki yetkililerle. En uygun fiyata, en konforlu hangisi falan bir orta yol bul. Onlar daha güzel yardımcı olurlar.

• mahmutlarda otogar yok. alanya otogarına her firma geliyor zaten nereden geleceksen. oradan belediye otobüsüyle (tavsiyem 2 numarayla) cuma pazarındaki batı garajına gitmen. orda da mahmutlar otobüsüne binmen. mahmutların bir kaç farklı otobüsü var. barbarosa gitceğini söylersen hangisiyle gideceğini söylerler. mahmutlar alanya merkeze uzaktır ama biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reos

mahmutlarda otogar yok. alanya otogarına her firma geliyor zaten nereden geleceksen. oradan belediye otobüsüyle (tavsiyem 2 numarayla) cuma pazarındaki batı garajına gitmen. orda da mahmutlar otobüsüne binmen. mahmutların bir kaç farklı otobüsü var. barbarosa gitceğini söylersen hangisiyle gideceğini söylerler. mahmutlar alanya merkeze uzaktır ama biraz.

en ideal'i
  • quote:

mahmutlarda otogar yok. alanya otogarına her firma geliyor zaten nereden geleceksen. oradan belediye otobüsüyle (tavsiyem 2 numarayla) cuma pazarındaki batı garajına gitmen. orda da mahmutlar otobüsüne binmen. mahmutların bir kaç farklı otobüsü var. barbarosa gitceğini söylersen hangisiyle gideceğini söylerler. mahmutlar alanya merkeze uzaktır ama biraz.

Kardeşim Cevabın İçin Çok Teşekkürler.
    Yapacağım Şu Yani:
    İstanbul'dan Alanya
    Alanya'dan 2 Numaralı Otobüsle Batı Garajına Gidicem.( Bu Kısımda "2 Numara" İşini Anlamış Değilim Aslında 2 Numaralı Otobüs Mü ? Yoksa 2 Numaralı Garaj Mı ?
    Oradan da Barbarosa Gideceğimi Söyleyip Mahmutlar Otobüsüne Bineceğim.

Ne Kadar Sürecek Acaba Yolculuğum ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ghanhan -- 19 Haziran 2011; 19:11:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghanhan

quote:

Kardeşim Cevabın İçin Çok Teşekkürler.
    Yapacağım Şu Yani:
    İstanbul'dan Alanya
    Alanya'dan 2 Numaralı Otobüsle Batı Garajına Gidicem.( Bu Kısımda "2 Numara" İşini Anlamış Değilim Aslında 2 Numaralı Otobüs Mü ? Yoksa 2 Numaralı Garaj Mı ?
    Oradan da Barbarosa Gideceğimi Söyleyip Mahmutlar Otobüsüne Bineceğim.

Ne Kadar Sürecek Acaba Yolculuğum ?

pm de anlattım zaten.. merkezden mahmutlara yolculuğun şöföre ve yolun doluluğuna bağlı biraz. çünkü alanya içinde indi bindiler oluyor o dolmuşlarda. o yüzden alanya içinde çok yavaş gidiyorlar. ama alanyadan çıkınca bi anda hızlanıyorlar. yarım saat sürer mi bilmiyorum mahmutlar otobüsüne bindikten sonra.. istanbuldaki gibi bi yerden bi yere 2 saatte gitmezsin burda merak etme

• Ohh Şükür Eyvallah Hocam.
    İçimi Çok Rahatlattın Valla.
    Sen Olmasan Ne Yapardım Bilemiyorum.Bayağı Zorluk Çekecektim Açıkçası.
    İstediğin Birşey Varmı Alanya'dan?
  • Altı üstü alanyaya gideceksin.Otogara gitsen nerdeyse her firma o tarafa gider.En ucuzları da yalova seyahatti ama tavsiye etmem.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.