Şimdi Ara

Hat değerlerime bakar mısınız bir değişme var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iyi akşamlar ortalama bir sene önce netspeed 75mbit paketine geçtim 5-6 ay sıkıntısız kullandım 55-60 mbit arası hız alıyordum sonrasında hızımda çok fazla düşme olduğu için aradıgımda hız düşürme önerdiler o yüzden hattımı 50mbite çektiler ama netspeedin 50mbit paketi olmadıgı için 75mbit parası verip 50mbit sınırlamayla kullanıyordum.Suan aksam saatleri haric ortalama 45mbit hız alıyorum sizce tekrar hattımı 75mbite çeksem çok büyük kopmalar yaşar mıyım ?
    Bunlarda hat eski ve yeni hat degerlerim:

Bu bir sene önceki hat degerlerim:

Buda bugun baktıgım hat degerlerim:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi T h r a c i a n -- 16 Nisan 2020; 19:5:38 >

• Max. 55, fazlası sağlıklı olmayabilir.
    60 Mbps kapasite var hattında. Değisen hiç bir şey olmamış 1 yılda, ki bence TR şartlarında güzel bir şey. Kapasite düşedebilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 16 Nisan 2020; 22:37:58 >
  • Aynı sıkıntıyı bende yaşıyordum 130mbpsye kadar çıkıyordu hızım VDSL kabini hemen yanında son 3 aydır snr Margin değerim git gide düştü abone arttıkça dahada düşecek heralde ulaşılabilir hızım 75e kadar düştü bazen 95e çıkıyor hemen geri 70lere düşüyor anlam veremedim birsürü arza kaydi bıraktım ama sorun çözülmedi 50mbps paket kullaniyorum
  • Türk Telekom fişeklemiştir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.