Şimdi Ara

Hay ben böle oyununnnnnnnnnnnnndaaa bu oyunu yapanındaa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • komşum oyuna girip çıkıyo bende pre yazısı geliyo ama serverlar gelmiyo hayyyyyy

• benim x trap step 1 de donuyo
  • küfretmek yasak olmasa şimdi içimden saydırıyom ama pffffffffffffffff niye girmiyo eğer ttnettense o sorumlusunun anasını yan yatırıp düz ... töbe töbeeeeee bu ne yaaaaaaaaa
  • arkadaşlar kendinizi oyuna bu kadar bağlamayın (!) sakin olun boş işlerle uğraşın t.w. izleyin daha sonra tekrar deneyin bu agrasif lik çevrenizede yansır ki ben 1 yıl önce usko oynarken tüm aile benden şikayetçiydi oyunun başındayken ne küfürler ne hakaretler ne dengesizlikler yaptım kim bilir ama sakin olmayı öğrenin şimdi relax olun bugün pazar gidin duşa girin bi park yapın yada ayaklarınızı uzatın 1-2 saat yatın uyuyun çok iyi gelecek
  • quote:

Orjinalden alıntı: CeZaKeMaLLl

benim x trap step 1 de donuyo

aynen bendede Step 1 de takılıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: V-For_Vandetta

arkadaşlar kendinizi oyuna bu kadar bağlamayın (!) sakin olun boş işlerle uğraşın t.w. izleyin daha sonra tekrar deneyin bu agrasif lik çevrenizede yansır ki ben 1 yıl önce usko oynarken tüm aile benden şikayetçiydi oyunun başındayken ne küfürler ne hakaretler ne dengesizlikler yaptım kim bilir ama sakin olmayı öğrenin şimdi relax olun bugün pazar gidin duşa girin bi park yapın yada ayaklarınızı uzatın 1-2 saat yatın uyuyun çok iyi gelecek

dogru söyluyorsun ama sen oyundamısın

• geldi!
  • Bu konu için çok güzel bi sayı

Hay ben böle oyununnnnnnnnnnnnndaaa bu oyunu yapanındaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: exselans562

quote:

Orjinalden alıntı: V-For_Vandetta

arkadaşlar kendinizi oyuna bu kadar bağlamayın (!) sakin olun boş işlerle uğraşın t.w. izleyin daha sonra tekrar deneyin bu agrasif lik çevrenizede yansır ki ben 1 yıl önce usko oynarken tüm aile benden şikayetçiydi oyunun başındayken ne küfürler ne hakaretler ne dengesizlikler yaptım kim bilir ama sakin olmayı öğrenin şimdi relax olun bugün pazar gidin duşa girin bi park yapın yada ayaklarınızı uzatın 1-2 saat yatın uyuyun çok iyi gelecek

dogru söyluyorsun ama sen oyundamısın

Yok Ben Bırakalı 1 Yıla Yakın Oldu arada sırada msn deki oynayan arkadaşlar rica ediyorlar topic açıyoruz okadar

• x trap ı sildim girdi oyuna tekrar yükleyp..
  • @_SilkRoad_

Ne geldi ya kafayı yicen
  • serverlar geliyomu
  • eet x trapı sildim yükledi oyundaym...ayrıca emc de full hani sorun bi bizde mi var ne :S
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.