Şimdi Ara

haydi lastik alalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • geçen sonbahar organize olunup kış lastiği alındığı gibi, bu aralar yaz veya 4 mevsim lastik almaya niyetli arkadaşlara yardımcı olunsun.
    ankara'dan kış lastiği alan arkadaşların önerdiği lastikçiyi kaç kez telefonla aramama rağmen bir türlü fiyat verecek arkadaş telefona çıkmadığı için, mecburen eskişehirden lassa snoways era lastik aldım. yaz lastiklerim 6 yaşını doldurduğundan yeni lastik alacağım. hem marka model, hem de fiyat bilgisi gerekli olacaktır. birkaç arkadaş şimdiden araştırmaya başladık, buradaki fiyatlar biraz yüksek, bi ankara bi istanbul gibi olmuyor. ayrıca birebir kullanıcısından yorum almak seçim yapmakta çok faydalı oluyor.
    kısaca niyeti olup arştırmayı seven arkadaşlar önayak olurlarsa ve kullanan fikir verirse doğru lastiği uygun fiyata ve olursa da toptan alsak nasıl olur?
    mini bir anket koysak;
    lastik markası-modeli-fiyatı-yorum gibi
    ilk bilgi benden gelsin
    lastik markası-modeli-fiyatı-yorum
    continental-modeline bakmadım-eski lastiklerim-sert bir lastik, konforundan şikayetçiyim, fabrika çıkışı 6 yıl 30000 km'dir üzerindeymiş doğru düzgün erimemiş bile!

• up
  • 1.5-2 ay civarı oldu yaz lastiği alalı.
    Aslında kış lastiği alıcaktım lakin yaz lastiklerim bitmişti, 2 ay sonra tekrar yaz lastiğine para vermek istemediğimden direk yaz lastiği aldım.
    Bir önceki lastiğin ıslak zemin performansı rezaletti.Bu yüzden yaz da olsa ıslak zeminde performansı iyi olan bir lastik almak istedim.

Lassa Atracta'da karar kıldım.185/65/14
    Çok memnunum, beklentilerimin de üstünde çıktı.
    Özellikle denemeler yapıyorum, ıslak zeminde çok iyi tutunma sağlıyor.
    175/70/14 olan eski lastiğime göre yolu çok çok iyi tutuyor.
    Bunda elbette 175'den 185'e geçmenin de payı büyük.
    500 TL'ye aldım.
  • benim kış lastiklerim lassa, karda ve buzda iyiler ancak ıslak ve kuru zeminde kötü
    lassanın yeni serilerini merak ediyorum, atracta ve impetus revo nasıl acaba?
    pek de yorum yazılmıyor niyeyse!!!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.