Şimdi Ara

Hazırlık sınıfı okumak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • E kayıt yaparken böyle bir soru çıkıyor.Benim okuyacağım bölümde hazırlık zorunlu ve ben muafiyet sınavına girip hazırlığı geçmek istiyorum.Burda ne demem lazım ? Belki saçma ve basit bir soru oldu ama sormalıydım :D
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2029137/88c37c28-aff4-4956-8893-63bb9314cbc5.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Shinji -- 29 Temmuz 2015; 16:09:15 >

• ??
  • * işareti var üzerine tıklayınca üzerine imleçle gelince veya sayfanın altında ek bir bilgi olması gerek ona bir bak.

Bence soru sınavı geçersen diye sorulmuş geçersen okumak istermisin okumak istemiyorsun "Hayır İstemiyorum" u işaretlerdim ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: utku-1

* işareti var üzerine tıklayınca üzerine imleçle gelince veya sayfanın altında ek bir bilgi olması gerek ona bir bak.

Bence soru sınavı geçersen diye sorulmuş geçersen okumak istermisin okumak istemiyorsun "Hayır İstemiyorum" u işaretlerdim ben

* işaretine gelince ya da sayfanın altında herhangi bir bilgi yok ama bende hayır dicem herhalde:D sağolun yazdığınız için :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.