Şimdi Ara

hd7850 msi,asus , sapphire ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ekran kartımı arızalı oldugu için geri yolladım hangi ekran kartını önerirsiniz msi power edition aklıma yattı gibi oc yapıcam yani oc olarak hangisinden en yüksek performansı alırım power edition 950 de geliyor ve oc olarak en uygunu o diye duydum doğru mudur ?

• OC gpu dan gpu'ya değişiyor ve pcb ile soğutmanın etkisi önem kazanıyor belli bir yerden sonra. Power edition bu bakımdan güzel kart. Arada çok fark yoksa alınabilir. Ancak sapphire de asus ta iyi ve güzel oc olan kartlar. asusun servisi ve garanti süresi daha iyi. O bakımdan seçilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

OC gpu dan gpu'ya değişiyor ve pcb ile soğutmanın etkisi önem kazanıyor belli bir yerden sonra. Power edition bu bakımdan güzel kart. Arada çok fark yoksa alınabilir. Ancak sapphire de asus ta iyi ve güzel oc olan kartlar. asusun servisi ve garanti süresi daha iyi. O bakımdan seçilebilir.

asus 650tl msi power edition 675 tl (taksitli olarak ) çok fark yok benim tek isteğim iyi oc olablilmesi gpu şansa kalmış tabi ki ama P.E zaten kendisi 950 de geliyor ve reklamında da 1300 mhz ile denendi yazıyor daha iyi oc olabilir diye ordan düşündüm ben de
  • benim öğrenmek istediğim sapphire asus ya da msi oc olarak hangisi en iyi benim geri yolladığım 7850 1050 gpu hızında stabil değildi mesela şans işi ama şansım hangisinde en fazla :D
  • ms power edit. daha iyi duruyor. Onu al madem seninde için ısınmış. reklamıda iyi kartta iyi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HiqhWoltage

ms power edit. daha iyi duruyor. Onu al madem seninde için ısınmış. reklamıda iyi kartta iyi duruyor.

öyle yapıcam sanırsam bir teknobiyotikte var o da son 4 ürün kalmış pazartesiye kadar kalır umarım :D olmadı asus ya da sapphire oc alırım artık
  • daha iyi performans istiyorsan da gtx660 ti bakılabilir.
    http://www.exa.com.tr/zotac/ekran_kartlari/zotac_gtx660ti-334-18265.html

Vatan indirimiyle vatandan da alabilirsin daha ucuza.
  • yok hocam o beni aşar benim 12 taksit ile almam lazım o da 830 tl yapıyor biraz tuzlu benim için en fazla 675 verebilirim
  • valla su 7850 den bı sansın gulmedı..sende hangısı vardı sorun yasadıgın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bonser24

valla su 7850 den bı sansın gulmedı..sende hangısı vardı sorun yasadıgın?

sapphire düz modeli vardı iade aldılar parayı bekliyorum şimdi :D sorma ben de sıkıldım bu işten ama bakalım o kadar para veriyoruz sıkıntı çıkınca da insan mutlu olamıyor bir türlü
  • son olarak power edition almaya değer mi ?kalite açısından ya da oc performansı acısından
  • quote:

Orijinalden alıntı: besmelesiz

son olarak power edition almaya değer mi ?kalite açısından ya da oc performansı acısından

Alma twinfrozr 3 al degmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

son olarak power edition almaya değer mi ?kalite açısından ya da oc performansı acısından

En iyisi odur hiç kafanı boşa yorma hocam ama birincisi bu soruyu neden 7850 ana başlıkta sormuyorsun? İkincisi de alacağın yerdeki fiyatları yazsan da ona göre yorum yapsak. Yoksa en iyisi PE Ed. desek yanlış olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

En iyisi odur hiç kafanı boşa yorma hocam ama birincisi bu soruyu neden 7850 ana başlıkta sormuyorsun? İkincisi de alacağın yerdeki fiyatları yazsan da ona göre yorum yapsak. Yoksa en iyisi PE Ed. desek yanlış olmaz.

haklısın aslında daha çabuk sonuca bağlansın diye açtım konuyu PE 675 tl ye geliyor sapphire oc ya da asus dc2 modeli de 620 tl ye geliyor
  • quote:

haklısın aslında daha çabuk sonuca bağlansın diye açtım konuyu PE 675 tl ye geliyor sapphire oc ya da asus dc2 modeli de 620 tl ye geliyor

Bu ürün 671TL iken diğer kartlara para verilmez o kadar. Ha 520-540TL civarına alacağım param o kadar derseniz o zaman 7850 alınır.

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/zotac-zt-60802-10p-gtx660-ti-gddr5-2gb-192bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=61845

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cianni -- 25 Ağustos 2012; 13:42:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: cianni

quote:

Bu ürün 671TL iken diğer kartlara para verilmez o kadar. Ha 520-540TL civarına alacağım param o kadar derseniz o zaman 7850 alınır.

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/zotac-zt-60802-10p-gtx660-ti-gddr5-2gb-192bit-nvidia-geforce-dx111-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=61845

hocam sağol cevabın için :D taksit yapmam gerekiyor nakit ile almıcağım yani o zaman da 750 tl ye geliyor zaten stokta da yok taksitle 620tl ye asus ya da sapphire oc alıcam sanırsam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.