Şimdi Ara

Hdd & Virüz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bana hdd'yi uçuracak virüs lazım kimde var yada nerden indirebilirim. Çok acil..
    green2003@mynet.com

• Senin derdin ne anlamadım. Herkes antivirus arıyor. Sen virus derdindesin. Amacın ne. Harddiskini uçurmak istiyorsan eğer FORMAT C:/U yazarsın. Olur biter.
  • Arkadaşlar Hdd'yi virüsün uçurmasını istiyorum...
  • niyetin hoş görünmüyor.. yardım etmiycem:)
  • SEBEP????????????????
  • al sana güzel bi programhttp://www.tahribat.com/hdformat.asp :P
  • Arkadaşlar sizler beni yanlış anladınız ben sadece bendeki hdd bu konu üzerinde denemek istiyorum... Ok...
  • Ne o, sitemi geri getiren kartlardan mı aldın? Yada buna benzer bir programın denemesini mi yapacaksın?
  • ßu işte sanki kızgın birinin alıcağı intikamın ofkesini goruyorum. :) yada can sıkıntısı :)
  • Arkadaşlar olayı amma uzattınız ya bende bir kaç tane program var ve bu programı denemek istiyorum. Sadece bundan ibaret....
  • bulacağın virüs hdd nin boot unu bozarsa bu foruma bu defada nasıl yaparım diye sorabilirsin.bulursan o virüs hakkında ayrıntılı bilgiyi edin derim ben.
  • Evet hollyone bu işi gayet iyi yapıyor...en son norton bile bulamıyordu...5kb lık dosyalar yapıyordun sanırım ikonunu bile kendin seçiyorsun...me için çıkmıştı en son xp içinde çıktımı acaba....az acı vermedim kankalara:))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.