Şimdi Ara

Hdpnin barajı geçmesi lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
1
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Atatürkçü birisi olarak hdp barajı geçerse desteklemesemde çoğu sorun çözülür

• Aklı başında, ülkenin iyiliğini isteyen ve AKP diktatörlüğüne dur demek isteyen herkesin ortak görüşü budur.
  • Hdp barajı geçtiğinde sözünden geri dönmemesi gerekiyor beni asıl korkutan budur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Atatürkçü olarak Apocuların asla ve asla meclise girmesini istemiyorum .

Yukarıda bir arkadaş ülkesini seven hdpye verir tarzı birşey demeye çalışmış . Adamların derdi kürdistan denen mağarayı kurmak sen ne ülkesinden bahsediyorsun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: AtakanTT

Bir Atatürkçü olarak Apocuların asla ve asla meclise girmesini istemiyorum .

Yukarıda bir arkadaş ülkesini seven hdpye verir tarzı birşey demeye çalışmış . Adamların derdi kürdistan denen mağarayı kurmak sen ne ülkesinden bahsediyorsun ?

Adamların derdi başkanlık getirip diktatörlük kurmak ve şimdilik tek çıkış yolu da HDP'nin barajı geçmesi. Merak etme Kürtler meclise girerse ülke bölünmez bütünleşir.
  • Atatürkle hdpyi aynı cümlede kullanan sözde Atatürkçüler...

• Üstteki profilinden anlasacagı gibi hüloogcu. Birde kalkmıs hdpleri laf atıyor.Atatürke hakeret eden adama oy verin sonra gerin Atatürkü savunun.

Neden böyle yapıyorlar onlarda biliyor hdp barajı geçtimi akp sonu.
  • AtakanTT kullanıcısına yanıt
    hdp türkiye partisidir kimse kürdistan gibi ırk devletlerini desteklemiyor...
    anadil diyorlar siz hemen aman aman bölüyorlar diyorsunuz bölünme falan yok yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AtakanTT

Bir Atatürkçü olarak Apocuların asla ve asla meclise girmesini istemiyorum .

AKP'ninde amacı ülkeyi bölmek zaten büyük orta doğu projesi.

HDP'nin en azından bunu kesin olarak yapabileceğini biliyoruz AKP gibi dolandırmıyorlar yani az çok tahmın edebilir insanlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.