Şimdi Ara

Hemoroid tedavisi icin doktor veya hastane öneri!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
10.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar malumunuz üzere 4. Seviye hemoroid asamasindayim. Ağrı sizi yok fakat her tuvalet ihtiyacimdan sonra basur memelerini elle itmek durumunda kaliyordum ki artik onda da zorlanir oldum. Muayene oldum ve kolonoskopi yapildi. Bagirsaklar temiz cikti. Simdi cerrahi müdahele dusunuyorum.

Bu konuda bildiginiz doktor veya hastane var mi? Özellikle istanbulda gerekli. Bu konuda cok tedirginim. Birden fazla tedavi olmak istemem. Tek seferde ameliyat veya cerrahi müdahale olsun istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

• merhabalar geçmiş olsun. Hemoroid konusunda uzun süren araştırmalarım oldu. 4. evre son evre ve kesinlikle tedavi olmanı gerekiyor. Size doktor tavsiyesinde bulunamayacağım ancak daha iyi bir önerim olabilir. İnternettten yaptığım araştırmalar sonucunda bir yöntem bulmuştum ve çok etkili. İsmi garip gelebilir ama adına patlıcan tedavisi dedim :) Size de tavsiye ederim. Tadı fena değil yani şifa niyetine içilir :) Denemekten hiçbir şey kaybetmezsiniz. Buradan karışımın nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

Dip not: Cerrahi müdahale yaptıracaksanız da son zamanlarda elektrikle uygulanan bir yöntem çıkmış. Onu da araştırın derim.

• Teşekkür ederim. Patlıcan tedavisini çok duydum. Önceleri yapmadığım için çok kızgınım kendime. Son evreye geldi ama yine de deneyeceğim. Hatta bugün muayeneye gidecektim başka bir doktora sizin bu yazınızdan sonra denemeye karar verip uygulayacağım. Şifa niyetiyle içerim sıkıntı değil. Özellikle kolonoskopi için kullandığım ilaçlardan sonra tatlı diye sevinirim :)
    Sonuçları en kısa zamanda paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caiz2005

Teşekkür ederim. Patlıcan tedavisini çok duydum. Önceleri yapmadığım için çok kızgınım kendime. Son evreye geldi ama yine de deneyeceğim. Hatta bugün muayeneye gidecektim başka bir doktora sizin bu yazınızdan sonra denemeye karar verip uygulayacağım. Şifa niyetiyle içerim sıkıntı değil. Özellikle kolonoskopi için kullandığım ilaçlardan sonra tatlı diye sevinirim :)
    Sonuçları en kısa zamanda paylaşacağım.

Merakla bekliyorum. Umarım güzel sonuçlar alırsınız. Ayrıca bir önerim daha var. İnciri,cevizi ve lifli gıdaları sofranızdan eksik etmeyin.Kabızlık belası hemoroidi hep tetikliyor. Acil şifa dileklerimle...
  • Bu şekilde reklamınızı yapmaya devam ederseniz hesabınız kapatılacaktır bilginize..
  • Ameliyat icin doktor veya hastane tavsiyesi var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edirne ekol hastanesi, Turhan Gazioğlu.
  • Ankarada bildiğiniz dr ya da hastane var mı?
  • op. dr. mehmet durmuş kurt var isterseniz istanbul içinde grade 4 e kadar ameliyatsız hemoroid tedavisi istanbulda baya meşhur bir doktor siteside mevcut https://www.hemoroid.com.tr

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.