Şimdi Ara

hepinize slm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ,Öncelikle hepinize selamlar arkadaşlar. Ben aranıza yeni katılıdm. Ama bir sorun var. Anladığım kadarıyla burdakilerin hepsi orc. Ben elmoradım. Beramusta oynuyorum. Nick im SaH__BaZ tanıştığımıza memnun oldum. Beni yalnız bırakmassınız inşallah

• beramusta arada sırada anacronx e pm atmaya çalış beni erwache yolladı de o kasar seni bi de imzanı deiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: SaH__BaZ

,Öncelikle hepinize selamlar arkadaşlar. Ben aranıza yeni katılıdm. Ama bir sorun var. Anladığım kadarıyla burdakilerin hepsi orc. Ben elmoradım. Beramusta oynuyorum. Nick im SaH__BaZ tanıştığımıza memnun oldum. Beni yalnız bırakmassınız inşallah

H.g; Fakat İmzanı değiştir orada Küfür yazıo...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenk_325

quote:

,Öncelikle hepinize selamlar arkadaşlar. Ben aranıza yeni katılıdm. Ama bir sorun var. Anladığım kadarıyla burdakilerin hepsi orc. Ben elmoradım. Beramusta oynuyorum. Nick im SaH__BaZ tanıştığımıza memnun oldum. Beni yalnız bırakmassınız inşallah

H.g; Fakat İmzanı değiştir orada Küfür yazıo...

+1 o imza ile çok kalamazsın burda
  • oyun hakkında yapılabilecek yardımlarla ilgili üst topicler var. Eğer giremioooomm ya da yardıım heeeelp meee gibi topicler açarsan gelen mesajlarda sürekliyazısını görürsün
  • quote:

Orjinalden alıntı: by_BLADE

oyun hakkında yapılabilecek yardımlarla ilgili üst topicler var. Eğer giremioooomm ya da yardıım heeeelp meee gibi topicler açarsan gelen mesajlarda sürekliyazısını görürsün
  • quote:

Aramıza Hoş geldin.El morad arkadaşlarımız vardır inş bbilmiyorum ama forum hakkında kuralları bilmiyorsundur herhahlade Burdahttp://forum.donanimhaber.com/m_1692648/tm.htm imza kurlları yazıyor burdan bilgi edinebilirsin Eğer bir KoNU hakkında bir şey öğrenmek istiyorsan topic açarsın..tamam ama oyuna girmiyor.... bunun gibi konular açmayalım sadece bilgi hakkında konu açalım Önemli:Bir konu açmadan önce arama yapalımhttp://forum.donanimhaber.com/search.asp Tekrar H.g

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ennsatir -- 14 Mart 2006; 9:34:17 >

• lem sahbaz ben koparam sızın clandandım sende mı geldın lem buraya aha bak ben elmoradım sen neden oyuna hıc gelmıyon??
  • quote:

Orjinalden alıntı: King Cersei

beramusta arada sırada anacronx e pm atmaya çalış beni erwache yolladı de o kasar seni bi de imzanı deiş

• BURDAKİLER ORC MU İNSAN MI BİLMEM AMA %75İ EZİK

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.