Şimdi Ara

Hocayı bozduğunuz anlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
17
Favori
5.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fizik hocasını çok pis bozmuştum, sanayide 1 hafta bakımda kaldı.
  • 5 sene önce falan lisedeyken sözleşmeli gelen ünivesiteyi daha bitirmemiş bir hocamız vardı nası girdiyse neyse işte geçen sene onunla karşılaştık çok olgunlaşmışsın falan dedi güzel bir akşam geçirdik bozdum ama pişman oldum şimdi diktirmek için para isteyip duruyor bozduğun gibi tamir et diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-96B6D01A8 -- 26 Şubat 2014; 21:07:11 >
  • Kalsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By Trex

5 sene önce falan lisedeyken sözleşmeli gelen ünivesiteyi daha bitirmemiş bir hocamız vardı nası girdiyse neyse işte geçen sene onunla karşılaştık çok olgunlaşmışsın falan dedi güzel bir akşam geçirdik bozdum ama pişman oldum şimdi diktirmek için para isteyip duruyor bozduğun gibi tamir et diyor

Csb.
  • Bu konu bence tutar.
  • Dinciye epic bi soru sordum, adam 1 ders + 10 dk tenefus dusundu, ertesi tenefus *siniftan* 2 arkadas yanima gelerek ateist olmaya karar verdiklerini soylediler.

csb degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Time Lord -- 26 Şubat 2014; 21:44:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kantinin orda ayakta arkadaşla konuşuyorduk, yanımızdan bedenci geçti daha lise 1 deydim, bedencide okulun en manyak adamı müdürü falan dövdü yani şimdi kankiyiz okul bitti gerçi ama neyse işte bende bilmiyorum yanımızdan hızlı hızlı geçti geçerkende hafiften ukala bir gülüş ile fermuarın açık genç dedi bende eğildim sonra hocanın suratına bakmadan merak etmeyin çırak içerde dedim.Kantin yerlerde hoca istifini bozmadan devam etti.
    Şimdi düşündümde acelesi varmış yoksa beni tokat manyağı ederdi, yani çok kral adam ama kafasını bozmucan hep haklının yanındaydı.
    Şimdi ki aklımla bir daha yaparmıyım, yok abi yapmam.
  • Rehber hocamız sizden bi halt olmaz siz mi adam olacaksınız şu halinize bak falan derken. Kılavuzu karga olanın... Dedim ve sustum. En iyisi buydu daha çok var ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

Dinciye epic bi soru sordum, adam 1 ders + 10 dk tenefus dusundu, ertesi tenefus 2 arkadas yanima gelerek ateist olmaya karar verdiklerini soylediler.

csb degil.

pm atsana soruyu din kardeşim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antebi

quote:

Dinciye epic bi soru sordum, adam 1 ders + 10 dk tenefus dusundu, ertesi tenefus 2 arkadas yanima gelerek ateist olmaya karar verdiklerini soylediler.

csb degil.

pm atsana soruyu din kardeşim.

hatirlamiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocaya ayar vermeye çalışan ergenler
  • hot young teacher and handsome student.mp4
  • quote:

Dinciye epic bi soru sordum, adam 1 ders + 10 dk tenefus dusundu, ertesi tenefus *siniftan* 2 arkadas yanima gelerek ateist olmaya karar verdiklerini soylediler.

csb degil.

soruyu pm atar mısın mübarek kardeşim
  • Çok net hatırlamıyorum baya sene geçti liseliyiz o sıralar bilgisayar dersimiz vardı ben pek ders dinleyen bir tip değildim, kızlarla sohbet falan daha ilgi alanımdı hocada haliyle ifrit oluyordu bana ama gösterdiği konular exel, word vs.. o sıra millet PC'den pek anlamıyor şimdiki gibi ben şanslıyım o konuda aile teknoloji manyağı neyse uzatmayalım konuya gelelim..

Hoca sınav yaptı ilk dönem ilk sınav, herkes döküldü 40-50-60'ı geçen yok 10-20 alanlar dolu, ben 98 aldım(50 soru test) neyse hoca tabi inanmadı kopyamı çektin vs.. bir sürü aşağılayıcı laf yok diyorum inanmıyor sıfır vericem sözlüne falan diyor ders dinlemiyoruz ya neyse.. dedim baştan olayım sınavı iyi dedi kaldırdı beni tahtaya madem bu kadar çok biliyorsun.. Sınıfın önünde rezil edecek ya... Soruları tek tek okudu bazı soruların şıklarını bile söylemeden cevap verdim, bir soruyu yanlış işaretlemiştim sınavda eminim, o soruyu da tabi doğru cevap verdim hocanın suratındaki o ifadeyi(anladınız ) 15-16 yıllık eğitim öğretim hayatım boyunca görmedim.. göremem de

Böyle bir anımız var işte sonra kanka olmuştuk nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkn_ymz -- 26 Şubat 2014; 21:53:23 >

• Merhaba ben ahmet lise 3 öğrencisiyin

Bir gün bayan hoca kızlar bakabilir mi demişti bende hocaya bakmıştım hoca kızlar baksın deyince onlar kızda ben neyim ayoool demiştim o günden beri okulun cool cucuguyum

• 10.sinif zamanlari dil anlatimdan 95 mi ne almistim. Hoca da nasil bu kadar yuksek alirsin dedi. Bizim arkadaslar da hocayi gaza getirince kadin beni yazili yapmaya karar verdi. Ben de fena gaza geldim biraz atar yaptim. Hoca verdi kagidi yaptim sinavi verdim eline kagidi.

Hoca da benim oyle bir niyetim yoktu dedi bana.

• Matematikçi ile aram kötüydü beni aldı müdür yardımcısının yanına götürdü kafayı bana takmış terbiyesizlik falan yapıyor dedi müdür yardımcısı konuştu falan sonra dedi hocanın elini öp affetsin. Elini uzattı sanıyor elini öpücem ben onun elini öpmem dedim eli havada kaldı mosmor oldu.

Matematikçi hep güzel kızlarla muhabbet ediyor tahtaya kaldırıyor bir arkadaşta beni niye kaldırmıyorsun dedi sende de ** olsaysı senide kaldırsaydı dedim fena bozuldu.

Kitap okuma dersindeyiz herkes susmuş matematikçi konuşanlara susun saygılı olun vs diyor. Gitti güzel bir kızın yanına muhabbet ediyor sussana hocam okuyom burda yea dedim bozuldu sustu. ( Yine matematikçi)

Matematikçi okulun çıkışında gördüm sınavdan çıkmıştık herkes yağ çekiyor bende sigara içiyorum gittim yanına yüzüne yüzüne üflüyorum ses çıkaramıyor.

Dersteyiz matematikçinin adını meymun koymuştum hocam meymunlar brokoli yermi dedim niye dedi bende size bir kilo brokoli alayım dersten geçirin dedin fena bozuldu. Sene sonu matematik dersim 02 02 02 ile sıfırda kaldım

• quote:

Orijinalden alıntı: pofeenk

bugün okula çanta goturmedim malum grev var hocalar yok ingilizce dersindeyiz sınıfta 10 kisi var hoca raytink yaptırıyo bende de kalem yok fazla kalemi olan varmı dedim. hoca niye kalem getirmedin dedi bende ders islemicektik dedim. okula niye geldin ozaman dedi. yok yazilmamak için dedim 5 saniye suratıma baktı boş boş. Biliyorum çok iyi değil ama o anda iyi oluyo

Oğlum çok komik espri lan valla yemin
    ediyorum baya komik çok üst düzey bir espri
    bu ya.Bunun düzeyini millette öğrenmesi
    lazım.Fazla komik yani mesela bazı espriler
    yapıyorlar bu kadar komik değil.Ben buna
    şimdi gülüyorum ya yarın buna gülemiyorum
    diye üzüleceğim kendi kendime.Hani genel
    olarak baktığında espri şeylerine çok üst
    düzey kalıyor bu espri.Lan biraz az komik ol
    gülmekten altımıza .ıçmayalım.Yani biraz az
    komiğini yap bunun yine güleceğim.Çıkalım
    dağların başına hep beraber halay çekerek bu
    espriye gülelim yani bu esprinin karşılığı çok
    daha kaliteli esprilerin önünü de açar
    yani.Ülke olarak kalkınırız yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: pcykoo34

ingilizce hocamı bozdum evlenmek zorunda kaldık.

• Bulunsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.