Şimdi Ara

Hocayı bozduğunuz anlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
17
Favori
5.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cutek

quote:

Orijinalden alıntı: pofeenk

bugün okula çanta goturmedim malum grev var hocalar yok ingilizce dersindeyiz sınıfta 10 kisi var hoca raytink yaptırıyo bende de kalem yok fazla kalemi olan varmı dedim. hoca niye kalem getirmedin dedi bende ders islemicektik dedim. okula niye geldin ozaman dedi. yok yazilmamak için dedim 5 saniye suratıma baktı boş boş. Biliyorum çok iyi değil ama o anda iyi oluyo

Oğlum çok komik espri lan valla yemin
    ediyorum baya komik çok üst düzey bir espri
    bu ya.Bunun düzeyini millette öğrenmesi
    lazım.Fazla komik yani mesela bazı espriler
    yapıyorlar bu kadar komik değil.Ben buna
    şimdi gülüyorum ya yarın buna gülemiyorum
    diye üzüleceğim kendi kendime.Hani genel
    olarak baktığında espri şeylerine çok üst
    düzey kalıyor bu espri.Lan biraz az komik ol
    gülmekten altımıza .ıçmayalım.Yani biraz az
    komiğini yap bunun yine güleceğim.Çıkalım
    dağların başına hep beraber halay çekerek bu
    espriye gülelim yani bu esprinin karşılığı çok
    daha kaliteli esprilerin önünü de açar
    yani.Ülke olarak kalkınırız yani.

hocam ucak tutup arkasina bu espriyi baglasa da yedi duvel buna gulse olur mu ki acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Eskilerden yazmadim simdi okula gidiyorum oldugu an yazicam buraya sicak sicak

• quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

quote:

Orijinalden alıntı: pcykoo34

ingilizce hocamı bozdum evlenmek zorunda kaldık.

Böyle bi yazı görmek için gelmiştim

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: The Time Lord

Dinciye epic bi soru sordum, adam 1 ders + 10 dk tenefus dusundu, ertesi tenefus *siniftan* 2 arkadas yanima gelerek ateist olmaya karar verdiklerini soylediler.

csb degil.

pm pls lazim olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antebi

Sıraya bişeyler çiziyordum edebiyatçıda tahtada bişeyler anlatıyordu ama ben dalmış gitmişim.Bu yanıma gelmiş farkında değilim sınıf kıkır kıkır gülünce ayıktım kafamı kaldırdım noldu dedim.
    Dersi dinlesene dedi, dinliyorum dedim.Tahtaya bak o zaman dedi, tahtaya bakıyorum zaten dedim.Yalan söyleme sırayla uğraşıyosun dede, bende oda tahta dedim.Sınıf yarıldı hoca geri yerine gitti.

8 yaşında mi oldu bu olay

• Camdan aşağı atladım düşerken yazıyorum olm ne biçim esprileriniz var la sizin
  • quote:

Orijinalden alıntı: bthcm

Beni eğiten kişilere ayar vermem

ooo çok ahlaklısın çok terbiyelisin çok coolsun örnek insan örnek öğrencisin helallllllll
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: metalci imam

quote:

Sıraya bişeyler çiziyordum edebiyatçıda tahtada bişeyler anlatıyordu ama ben dalmış gitmişim.Bu yanıma gelmiş farkında değilim sınıf kıkır kıkır gülünce ayıktım kafamı kaldırdım noldu dedim.
    Dersi dinlesene dedi, dinliyorum dedim.Tahtaya bak o zaman dedi, tahtaya bakıyorum zaten dedim.Yalan söyleme sırayla uğraşıyosun dede, bende oda tahta dedim.Sınıf yarıldı hoca geri yerine gitti.

8 yasinda edebiyat mi var kardes

• quote:

Orijinalden alıntı: yürüyenmerdiven

Anlatıyorum dikkatle okuyun:

9.sınıftayken yani 4 sene önce en arkada oturuyorum önümde bi kız oturuyor ders coğrafya acayip sıkıldım kızın tarağını aldım tarağın tersiyle kızın sırtına falan vuruyorum neyse işte hocanın dikkatini çekti en son Seyit o elindeki çorba kaşığı mı yoksa tarak mı dedi.Bende çorba kaşığı hocam dedim ne kaynatıyorsun orda dedi bende dersi kaynatıyorum hocam dedim

Adaşız

• quote:

Dinciye epic bi soru sordum, adam 1 ders + 10 dk tenefus dusundu, ertesi tenefus *siniftan* 2 arkadas yanima gelerek ateist olmaya karar verdiklerini soylediler.

csb degil.

Soruyu pm atar misin hocam merak ettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Solkol

quote:

Orijinalden alıntı: metalci imam

quote:

8 yasinda edebiyat mi var kardes

Böyle saçma sapan bir şeye ancak o düzeyde bir sınıf "yarilabilir" de o yüzden dedim

• benim öğrencilerim de bana laf sokmaya çalışıyorda, yemiyor
  • quote:

csb degil.

Pm

• Karatay in bi anlamı var mi mesala dedi.
    Siyah yavru at dedim.

• ingilizce hocası bilemediği kelimeleri bana soruyordu
  • quote:

Beklenen kan

• quote:

• lisede hoca bigün numaramı sordu, ev mi cep mi dedim şuan açık lise okuyorum
  • lise yıllarımda yazın kavurucu sıcagında sınıfta edebiyat dersi vardı hoca'da çok gürültü yapiyoruz diye biliyorum hepiniz şuan sahilde gezip tozmak istiyorsunuz dedi bende hocam o zaman bırakında gidelim dedikten sonra hocanın yüz ifadesi degişti ve sustu. Sonuç derse devam ettik.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.