Şimdi Ara

Hocayı bozduğunuz anlar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
17
Favori
5.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hocanın beni bozduğu var aslında . Hocamız baya unluydu esprisine gulunmeyen adamla eslestirirdik bigun.Işte fizikle ilgili bişey yaziyoduk . Hocam pardon başlık mi yazıyoruz ? Demiştim Yok kolluk yazıyoruz deyip kendi kendine gulmustu tabi duramayip bravo diye ttüm sınıf ayaga kalkmistik sonuç olarak fok balıkları yalnız ( eksiler serbest )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theydontcare -- 24 Şubat 2015; 21:57:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Time Lord kullanıcısına yanıt
    pm alalım
  • İlkokulda hayat bilgisi dersinde hoca hayvanları ve doğayı korumamızı anlatırken parmak kaldırıp hocam doğayı korumaktan bahsediyoruz oturdugumuz sıralar ağaçlardan yapılıyo demiştim o kadar kişinin içinde dövmüştü beni ertesi gün köşeye sıkıştırıp ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyledikten sonra daha aramızda tatsız olaylar yaşanmadı
  • Bulunsun, okurum

• Tam blok konusu olmus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theydontcare

Hocanın beni bozduğu var aslında . Hocamız baya unluydu esprisine gulunmeyen adamla eslestirirdik bigun.Işte fizikle ilgili bişey yaziyoduk . Hocam pardon başlık mi yazıyoruz ? Demiştim Yok kolluk yazıyoruz deyip kendi kendine gulmustu tabi duramayip bravo diye ttüm sınıf ayaga kalkmistik sonuç olarak fok balıkları yalnız ( eksiler serbest )

Hahaha bu dünya oyle bi dunyaki bu dunyadan baska dunya yok

• Geçen gün profun biri elemente atom dedi bozacaktım ama %20 kanaat notu olduğu aklıma geldi.
  • Hiç unutmam ortaokuldaydık. Thk nın pullarından geldi ben almak istemedim. Sonra bu adam posta sabah akşam gazetesinin fıkrasını anlattı (bilmeyenler google dan bakabilir) ben de pulu almıştım sonra pulu hocaya gösterip pul var bir liraya alır mısın demiştim ama sonra kafama vurmuştu yüzüğüyle

• hort
  • Favorilere tikladim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • felsefe hocası var ama aşırı uyuz derse 2 sn geç kal yok yazar bi ton laf yapar nefret edeceğiniz bir insan daha bi ton uyuzluğu var ama yazmıyorum zaten kimse sevmiyor.
    neyse ıq konusu açıldı derste birisi hocaya hocam siz ıq testi yaptırdınız mı dedi hayır ben inanmıyorum öyle şeylere dedi bende hayal kırıklığına uğramak istememiştir dedim ama tabi sonra disiplin falan uğraştık bir ton.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.