Şimdi Ara

Hocayı bozduğunuz anlar (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
17
Favori
5.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nobetciydim, masasini silmemi istemisti. Ben silerken de "Sana hic masa sildirmediler mi?" dedi. Ben de peceteyi gosterip "Begenmediysen al da sil." dedim. Sanirim ilk ders oldugundan yaptim bu atari.

Edit: Guzel konuymus hortlamaya deger.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne yapsam bilemedim -- 24 Şubat 2015; 2:51:09 >
  • Beni odasına çağırdı bende bozdum

• Bir kere 24 mü ne aldım 0dı yani ayağa kalktım heyecanlı heyecanlı hocam sıfır aldım yaaa üzüldüm dedim nasıl bir duygu dedi bok gibi bir duygu hocam dedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • matematik dersinde hocaya sınav kağıdı diye kendi cevap kağıdını vermiştik, kendi kağıdına 60 puan vermişti

kendi cevap kağıdı olduğunu öğrenince çok bozulmuştu ama

• Bana seni burdan aşağı atarım demişti bende bekliyom atabilirsen at dedim (ATAMADI)

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnavut7

quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

okulda konuşmuyorum.

yüzyılın asosyali

Hocayı bozduğunuz anlar
  • tam bozmak denir mı bilmiyorum ama lise 3 teyken kimya dersindeyiz zil caldi hoca cikabilirsiniz arkadaslar dedi bende hem hocayi trolleme istegi hemde bi bosluguma geldi cikmiyoruz lan diye bagirdim aninda kafami masanın ustune koyup uyuyo taklidi yaptim ama nafile hoca anlamisti ismimle seslenerek terbiyesizlik yapma demekle yetindi zaten son sene tm ye gecicektim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Arnavut7

quote:

okulda konuşmuyorum.

yüzyılın asosyali

Hocayı bozduğunuz anlar

of yine çok yakışıklıyım

• Bi hocamız vardı hep kendini överdi bigün yine kendini överken bi anlık cesaretle estafurullah hocam demiştim. Sonrasında hafif bi gülmüştü ama o gülücüğün arkasında neler saklıydı bitek ben anladım.

• The Time Lord kullanıcısına yanıt
    Pm lütfen
  • Hoca tam konsantre olmuşken ben yanına gidip bağıra bağıra
    Ben:Hocam tuvalete gidebilir miyim?
    Hoca:Git ama bu tavır ne sanki bana mıçacaksın
    Ben:Oda olabilir aslında
    Sonra nur-ul fışfış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daqadaqa

Kantinde ingilizceci masa tenisi oynuyordu . Bizde ders boştu sanırsam kantindeyiz.
    İşte zil çaldı hoca dersine çıkıyo bizim sınıftan bi çocuğa raketi verdi .
    Hocam bana neden vermiyorsunuz diye bağırmıştım millet bayağı güldü .
    Hocada anlamadı sanırsam baktı baktı gitti

Not : Olay tenefüste oldu .

Benzer bi olayı çok yakın bi arkadaşım yaşamıştı
  • geçen sene türk dili edebiyatı 102 dersinin finalindeyiz. interaktif derslerden biri. hocanın ismini de resmini de gören bilen yok. neyse geldi sınava. işaretleme yapıyoruz optik forma. ses istemiyorum çıt çıkmasın dedi ve döndü sınıftan çıkıyordu. o sırada yanımdaki yakın arkadaşım(sesi obua gibi çıkar) bir şeyler söyledi. hoca tam sınıftan çıkmıştı geri döndü. ben de o çıkarken onu izliyordum. döndü bana baktı. göz göze geldi. 150 kişilik amfi. bana bağırarak oğlum neden konuşuyorsun laftan anlamıyor musun sen insan gibi söylüyorum dedi. ben konuşmadım hocam dedim ama yanımdaki arkadaşı da söylemiyim artık yaş 20 diye düşündüm. hoca da gördüm sen konuştun ben kör müyüm dedi. ben de gayriihtiyari dışardaydın nerden gördün aa.... diye gidiyordum, sonra kurduğum cümlenin ofsaytta kaldığını farkedip, nerden gördün ama dedim. sen bana sen diye mi hitap ediyorsun şimdi de dedi. siz beni oğlum diye çağırınca bi samimiyet hissettim hocam dedim. sonra işte sonuçlar açıklandığında optikte işaretleme yapmamış gözükmüşüm, büte girdim falan.

• quote:

Orijinalden alıntı: PentaqoN

quote:

Orijinalden alıntı: Daqadaqa

Kantinde ingilizceci masa tenisi oynuyordu . Bizde ders boştu sanırsam kantindeyiz.
    İşte zil çaldı hoca dersine çıkıyo bizim sınıftan bi çocuğa raketi verdi .
    Hocam bana neden vermiyorsunuz diye bağırmıştım millet bayağı güldü .
    Hocada anlamadı sanırsam baktı baktı gitti

Not : Olay tenefüste oldu .

Benzer bi olayı çok yakın bi arkadaşım yaşamıştı

• Tarih hocasi yasadigi bi olayi anlatiyordu, tam bitirdi Herkesin sessiz oldugu saliselik bir an olur ya tam o anda "gay lan bu hoca" demistim.Ne icin boyle dedigimi hatirlamiyorum.Kendiside dahil butun sinif duymustu.

Ne ayarlar vermistik zamaninda da simdi hatirlamiyorum. Lise biteli cok oluyor.Keske o zamanlar gopro falan olsaydida gogsumuze baglasaydik.

• Deneme sinavi oluyoz gozetmen hoca da arka da konuşuyo ogrencilerle sinir oldum ama ses etmedim tabii :D bizim sınav bitti diger seans başladı neyse bu hoca bi siniftan çıktı cok gürültü yapiyonuz dedi ben de dedim ki siz de bizim sinavda yapmistiniz ödeşmiş olduk

• Matematik sınavındayız hocanın anlatmadığı yerden soru çıktı bende "hocam bu sorunun nasıl yapılacağını anlatmamıştınız" dedim oda "kes sesini tenefüste söylersin" bende zebani olup hocayı tokatladım.
  • Bizde elektrik hocasının masasının altına torpil atmıştık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lise 3 te bir fizik hocamız vardı. Boyu da kısaydı. Hocayı o ders baya bir sinirlendi. Zil çaldı. 1-2 kişi de çıktı sınıftan. Sonra ben hoca da çıkmıştır diye sıranın altındaki kağıdı buruşturdum ve çöpe doğru fırlattım. Meğer hoca çıkmamış. Hoca çöpün önünden geçti saniye geçmeden benim fırlattığım kağıt çöpe girdi. Sonuçta basket atmıştım. Ama o 1 saniyeyle hayatım kurtuldu belki. Gerçi gene fizikten kaldım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.