Şimdi Ara

Hocayı bozduğunuz anlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
17
Favori
5.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • çok deli cevaplar gelecek diye bekliyorum bende yazarım birazdan

• bugün oldu kızlar beden hocasına siz spor salonuna gidiyormusunuz dedi hoca biraz durdu bende dedim görmüyonuzmu koca baklavaları dedim hoca diyecek laf bulamadı 3tokat+2ense şaplağı attı ama onun o anki halini görmek bana yetti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kisilikli adam

Bu mesaj silindi.
    geometrici soruyu yanlış yaptı bende ayarı verdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asosyal adam -- 26 Şubat 2014; 16:35:37 >
  • değerlenir
  • quote:

Orijinalden alıntı: asosyal adam

geometrici soruyu yanlış yaptı bende ayarı verdim

Alıntıları Göster
    belki
  • quote:

Geçen gün birşey alacakmiş ancak bozuk parasi yokmuş ve bana 50 tl verdi bozuk varsa ver dedi bende o parayi bozdum

• quote:

Orijinalden alıntı: Amorcalient

quote:

Geçen gün birşey alacakmiş ancak bozuk parasi yokmuş ve bana 50 tl verdi bozuk varsa ver dedi bende o parayi bozdum

Alıntıları Göster
    Tarihten çıktık ingilizceye giriyoruz milletin tabi tarih sevgisi kabarmış ingilizceciye sorular soruyolar ne alakaysa hoca da gülerek cevap veriyo şu şu tarihte falan ego tatmini bende laf olsun diye dedim hocam malazgirt meydan muharebesi ne zaman oldu diye güldü 1071 dedi, emrecim siz gelirken biz gidiyorduk dedi bende neden yolda karşılaşmadık dedim anlık olarak sınıf yarılmıştı ama o zamanlar kanımız hızlı akıyoru.

• quote:

Orijinalden alıntı: antebi

Tarihten çıktık ingilizceye giriyoruz milletin tabi tarih sevgisi kabarmış ingilizceciye sorular soruyolar ne alakaysa hoca da gülerek cevap veriyo şu şu tarihte falan ego tatmini bende laf olsun diye dedim hocam malazgirt meydan muharebesi ne zaman oldu diye güldü 1071 dedi, emrecim siz gelirken biz gidiyorduk dedi bende neden yolda karşılaşmadık dedim anlık olarak sınıf yarılmıştı ama o zamanlar kanımız hızlı akıyoru.

Alıntıları Göster
    Hani yokmu bişeyler
  • okulda konuşmuyorum.
  • Böyle bir konu niye coşmamış ben onu anlamadım
  • Vay be
  • Beni eğiten kişilere ayar vermem
  • Ustume gelme iyi olmaz dedim tamam dedi.
  • başlık sakat

edit:alttakiyle aynı anda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Simone Simons -- 26 Şubat 2014; 20:27:49 >
  • İngilizce dersindeydik hoca bize sînirlenmişti bağırıp çağırıyordu. Allah akıl dağıtırken siz nerdeydinz dedi sîzin yanınızdaydık hocam dedim. Sonra bi ışık gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Charlie Chaplin

okulda konuşmuyorum.

yüzyılın asosyali
  • quote:

Orijinalden alıntı: bthcm

Beni eğiten kişilere ayar vermem

Bazılarının amacı eğitmekten çıkmış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Am3+

quote:

Bazılarının amacı eğitmekten çıkmış.

Alıntıları Göster
    Saati TRT'ye göre ayarlıymış, benimki de TRT 2'ye göre ayarlı dedim. Bayağı bozuldu.

• quote:

İngilizce hocası biraz garip bi tiptir babacığım falan diyo ara sıra birine seslenirken (erkek hoca) bende bi gün dayanamayıp efendim oğlum dedim o günden sonra adamla mümkün oldugunca konuşmuyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: DanielSharman

İngilizce hocası biraz garip bi tiptir babacığım falan diyo ara sıra birine seslenirken (erkek hoca) bende bi gün dayanamayıp efendim oğlum dedim o günden sonra adamla mümkün oldugunca konuşmuyoruz

Şu ana kadar en iyisi.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.