Şimdi Ara

honda cbr125 vs skyjet sj-150-23/F5 vs yamaha yzf r125 sizce en iyisi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • skyjey SJ-150-23/F5 vs honda cbr125 vs yamaha yzf r125 bu üç modelden en kullanıslıve en ıyı olanı hangısıdir hepsinin dış tasarımı birbirine benzemektedir ama motor bakımından en iyisi hangisidir .Birtanesini almayı düşünüyorum kararsız kaldım ltfn yrdm edin. ?

• Dış görünüş kişiseldir bende kismetse seneye motora başlıcam ve bir terslik olmazsa yzf125r alicam. Şimdi hocam cbr125r iyidir başlangic icin yanliz boy ve kilon ne durumda? Benim gibi 1.86 civarlarinda biriysen cbr125 altinda komik durabilir. Onun disinda cbr125 tam bir baslangic motorudur bana göre az yakar çok kaçmaz Sonuçta 125cc ama yeni başlayanlara zaten fazla hiz iyi değildir.

Gelelim yzf125'e aslinda yzf125 o parayi hak etmiyor. Cbr125 den 2 bg yüksek ha birde dis gorunus acisindan daha iyi (kisisel) +selesi yüksek+oturuş pozisyonu biraz ters diyorlar binmedim bilmiyorum.

Şimdi diceksin madem öle neden yzf istiyorsun Dış görünüşüne aşığım bu motorun tabi daha üzerine binmek nasip olmadı bakarsın olmaz kısmet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam bence cbr 250 lerin 2012 modellerı görüntü bakımından yzflerı aratmayacak sekılde acaba cbr 250 mi alsam dıye dusunuyorum hıcc degılse motor biraz daha ıyı . bu arada boyum 1,81.
  • ha bırde baslangıc olarak kendımızı yormamak lazım yzf nın kasası bırazdaha yuksek cbr larda hakımıyetımızın daha cok olacagını dusunuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: f_b_kaan

hocam bence cbr 250 lerin 2012 modellerı görüntü bakımından yzflerı aratmayacak sekılde acaba cbr 250 mi alsam dıye dusunuyorum hıcc degılse motor biraz daha ıyı . bu arada boyum 1,81.

Olabilir yanliz ben mutlaka eğitim almanizi öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerekli eğitime sahibim hocam motor işi sakata gelmez.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.