Şimdi Ara

Honda Civic 1.8 Sport(Otomatik) mu Yoksa VW Golf Mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • verebileceğim maksimum tutar 32bin. Aracın Şasesi, motor ve elektronik aksamları benim için önemlidir. Çizdirmiştir. Küçük kazalar olmuştur. Yandan vurmuştur biri. Kapı boyanmış düzeltme görmüştür falan filan. Önemli dğeil bunlar benim için. Tavanı boyalı olmamalı ama. Ayrıca Önden ciddi bir kaza almamış olmasıda önemli. Triptonik istiyorum. Bildiğim kadarıyla .18 sportu hem manuel hem otomatik kullabiliyoruz galiba ?
    Uygun Fiyata Rahat ve lüks bir araca binmek amacım.
    Örnek 31bin tl ye Honda Civic e binmek varken Neden 29bine Peugeot 207 fln alayım ki ?
    Ancak bir arkadaş biraz uzaklaştırdı araçtan beni. VW golf bak falan dedi. Bakıyorum uygun fiyatları var.
    Ancak aklım hala Honda da. Kabini beni benden aldı şahsen. Yol tutuşu gayet iyiymiş. Bir yandan Alman VW.
    Honda civic gazlı 30kuruş yaksa yeter bana. 200lük motor var bende şehir içi 23 kuruş yakıyor. Canı sağolsun derim 30kuruşa.
    Şimdi diyeceğim şu arkadaşlar. 32bin gibi maksimum verebileceğim bir tutar var.
    Honda mı alayım yoksa VW Golf mu. Ben birde şey düşünürüm. Sokağa çıkıyorum Her yerde VW Golf var. Honda Civic Uzay kasa görmedim henüz burada. Farkım olur diye düşünüyorum en azından. Birde ARacın kasası olsun İç kabin Harika ya :D
    Beni benden aldı gerçekten Honda.

Honda Civic 1.8 Sport kullanlar varsa araçla ilgili yorumlarını duymak isterim.

< Bu mesaj 18.9.15 tarihinde kaybolan verilerden kurtarılmıştır >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.