Şimdi Ara

honda hız sabitleyici

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim biradere araba alıcaz honda civic fd6 dream paket aldıktan sonra hız sabitleyicisini honda servisinde taktırabiliyor muyuz ?

teşekkür ederim

• Bunu neden servise sormayı denemediniz ?

• eski bir 2010 fd6 dream kullanıcı olarak söylüyorum orjinal olarak takamazsınız sebebi dream lerde gaz pedalı ile motor arasında veri akışı elektronik değil gaz tellidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_kucukaksoy

eski bir 2010 fd6 dream kullanıcı olarak söylüyorum orjinal olarak takamazsınız sebebi dream lerde gaz pedalı ile motor arasında veri akışı elektronik değil gaz tellidir

Yapılabiliyor ama montaj baya zahmetli ve astarı yüzünü geçiyor 2005 vtec2 araca bile yapıldığını biliyorum.

• berkay_53 kullanıcısına yanıt
    sorun ana kaynağı dream modellerde elektronik devre yok bildiğin gaz pedalı şahinden farkı yoktur ne kadar stabil çalışır bilinmez bende 2015 yılında çok araştırdım orjinal olmuyor orjinal olmayan bir parçaya ne para veririm nede birine öneririm Facebook sayfasında taktıranı görmedim 308 aracımda yoktu ona kol alındı beyinden açıldı kullanıldı Arabın beyninde zaten olanı aktif ettim bunda olan bir şey yok
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.