Şimdi Ara

hoparlör alıcam, pioneer TS-A6962E 300W mı, boshmann 500w mı? YARDIM!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hoparlör alıcam, pioneer TS-A6962E 300W (110 ytl) ya da, boshmann 500w (80 ytl) (model numarasını alamadım). boshmann in mıknatısı daha baba duruyo pioneer den. ama iş sadece mıknatısta değil sanırım. pioneer daha kaliteli sanırım, tam da bilmiyorum.

bir de watt olayını bazıları abartıyomuş. yani 500w ise aslında 500 değilmiş. ama pioneer daki orjinal sanırım

kafam karışık, acil yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.

• oda orjinal degil.. açıklamalarda 60w RMS 300w Peak diye bişeyler yazar. asıl hoparlörün verebileceği güç RMS güçtür. oval hoparlörler 300 watt rms veremezler..
  • tamam wat olayı anlaşıldı. peki hangisini alayım ??????????
  • iki ürünün linkinide koyarsan ikisi arasında bi karar verebiliriz.. bide bunları anfiylemi kullancan ? neyle kullanacaksan onunda değerlerini yazarsan daha iyi karar verebiliriz
  • tabiki tsa 6962 osawanın üzerinde en falza 80 rms yazar ama o güce yaklaştğınızda yanar ama pioneer dayanıklıdır.
  • osawa nerden çıktı audiocu uykusuzmu kaldın hayırdır
  • audıocu ornek vermiş osawayı kesinlikle pıoneer tabıkı
  • osawa mosawa ortalık karışmış.

ok tamam pioneer
  • Pioneer kesinlikle iyi bir seçim olacaktır ama pioneer de olsa kendi arasında kalite farkı var buna dikkat et.
  • edit: aklımda osawa kelimesi kalmış osawa, sunny, boshman, alpın hepsinin üretim yeri aynıdır hemen hemen ve dayanıksızdırlar. uzak durun.
  • tamamdır. pioneer 6962 aldım, taktırdım. süper oldu. teşekkürler
  • hayırlı uğurlu olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: rashid

tamamdır. pioneer 6962 aldım, taktırdım. süper oldu. teşekkürler

performans nasıl arkadaşm memnun musun bende bundan 2 takım almayı düşünüyorumda toplam 4 kolon olucak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.