Şimdi Ara

Hotspot sistemlerde OTURUM AÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

PHP ve javascript ile hostpot yazıyorum. Ancak Mobil bilhassa Android cihazlarda çıkan Oturum AÇ butonu benim yazdığım uygulamada bir türlü çıkmıyor. Ben gelen bütün istekleri yani 80,443 TCP portlarını yazdığım sunucu servisi (APACHE webserver ) 80 ve 443 portuna iptables (PHP Ubuntu üzerinde çalışıyor) ile Redirect ediyorum ve sayfa normal bir browser açınca geliyor.Ancak mobil cihazlarda diğer ürünlerin (Hotspot, Captive portal) Oturum AÇ butonu ona basınca otomatik olarak ilgili ürünün web sayfasına yönleniyor.Böylece misafirin bir daha bir web tarayıcı açıp bir siteye yönlenmesi için istek yapmasına gerek kalmıyor. Oturum AÇ butonu çıkması için ne yapmam gerekiyor. Bir fikriniz varmıdır? Bir hastanenin Misafir ağı bu şekilde çalışıyor ve örnek resimleri ekledim. Bunu nasıl yapabilirim.Bunun için bir yönlendirme yada Mobil cihazlar için bir kod yada web sayfama bir javascript veya PHP kod mu yerleştirmem gerekmektedir.

WIFI ile bağlanınca ben WIFI şifresiz yaptım yani OPEN SSID. Diğer markalarında öyle.Hotspot sistemlerde OTURUM AÇ

Şimdiden teşekkür ederim.

Saygılar

Hotspot sistemlerde OTURUM AÇ Hotspot sistemlerde OTURUM AÇ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.