Şimdi Ara

###HUKUK FAKÜLTESİ DÜŞÜNENLER İÇİN BÜYÜK PROJE###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
7
Favori
3.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar. Sonuçlar açıklandı ve tercih dönemi başlayacak. Tercih döneminin ne kadar stresli ve zorlu olduğunu çok iyi biliyoruz. Hukuk fakültesi öğrencileri olarak bir proje başlattık. Bu projenin amacı hukuk fakültesi tercih edecek arkadaşların bir nebze olsun yükünü hafifletmek, aklındaki sorulara cevap vermek. 50 farklı hukuk fakültesinden 150 hukuk öğrencisi sorularınızı cevaplamak için bekliyor. Bize nasıl ulaşabileceğiniz aşağıdaki görsellerde.

Ayrıca Twitter üzerinden #hukuktadoğrutercih hachtagiyle ulaşabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Massachusettss -- 12 Temmuz 2017; 13:11:27 >

• UP, faydalı.
  • Faydalı
  • Faideli Yararlı
  • İnstagram hesabınıza mesaj yazdım, ne kadar sıklık ile kontrol ediyorsunuz.
  • Gün içinde dönüş yapılacaktır
  • En aktif kullandığınız sosyal medya hesabı hangisi? Ona göre ona mesaj atayım?
  • Massachusettss kullanıcısına yanıt
    Tamam hocam bekliyorum.

Seneye inşallah bende yeni öğrencilere yardımcı olurum.
  • Twitter üzerinden sürekli aktif
    Twitter hesabı açıyorum o zaman.
  • Sen bana özelden numaranı adını soyadını ve hangi üniversiteyi merak ettiğini söyle ben direk yönlendireyim seni
  • COK TEŞEKKÜR EDERİZ. AYRICA FORUMDA BİLGİ SAYFASIDA OLUŞTURULMUŞTUR..ARKADAŞLARIMIZA DUYURMUŞ OLALIM BU VESİLE İLEhttps://forum.donanimhaber.com/hukuk-fakulteleri-hakkinda-genel-bilgi--127585863#127591838
  • Bu konudan konuya mesaj atılmadan bile sürekli bildirim geliyor forumda sıkıntı mı var?
  • Hukukun olmadığı bir ülkede hukuk okumak biraz garip. Ben de DEU hukuk 3.sınıf öğrencisiyim. Sonumuz hayır olsun.
  • Bunu söylemeyen kaldı mı bizlerle düzelecek. Bunun için çabamız
  • Umarım iyi niyetiniz gibi olur hukuk sistemi ve dünya :) 2003 senesinde ben de bu niyetle kazanmıştım DEU'yu. Bağımsız yargı sloganları hatırladığım kadarıyla ilk seneki anayasa hukuku dersinde mevcuttu. Halen o şarkı devam ediyor. Popüler ama... neyse :) Kolay gelsin.
  • Mail adresinize bir e-mail gönderdim. Şimdidenn teşekkür ederim.
  • darkrider95nuggetsurat D kullanıcısına yanıt
    Yarın gün içinde kontrol edilmezse buradan bana mesaj atarsan yönlendiririm ben
    İnstagramdan dm attım bekliyorum
  • Gün içinde dönüş yapılacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.