Şimdi Ara

hyosung gt250r 2.el

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bnde motor almayi dusunuyorum simdilik baslangis motoru ariyorum hosuma giden hyosung gt250r oldu simdi sormak istedigim bu motoru 2.el alirken nelere dikkat etmek gerek ne gibi kronik sorunlari vardir (2008 oncesi karburatorlu ve enjeksiyonlular)
    Edit:eski konulara bakamadim varsa bilgi link atabilirmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilen yokmu.

• Hyosung gt250r kullanıyorum. Sağda solda forumlarda yazanlara sakın bakma.
    2009 model ve üstünde kronik sorun yok. Hep söylenen frenleri iyi tutmuyor lafları da boş. Fren sıkmasını bilmeyen adamlar forumlara freni kötü diye yazıp duruyor.
    Dediğim gibi alacaksan 2009 model ve üstü bak.

• bu videoyu izle öyle al derim
  • itin g.tüne sokmuş motoru. anlatımdan şunu çıkardım: oturuş pozisyonu dandik çok eğilirsin belini ağrıtırsın, motor üzerinde emanet gibi duruyorsun. viraja aman girme kayarsın yıldızları sayarsın. frene güvenme ölürsün. bu ne lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: erenberkay

itin g.tüne sokmuş motoru. anlatımdan şunu çıkardım: oturuş pozisyonu dandik çok eğilirsin belini ağrıtırsın, motor üzerinde emanet gibi duruyorsun. viraja aman girme kayarsın yıldızları sayarsın. frene güvenme ölürsün. bu ne lan

kawasaki ninja 250 al akrapovic li bak keyfine
  • Ben 2. ellerine baktım ama motosiklet değeri neye göre değişir bilmem sizce 2008-2009 model Hyosung GT250R 6000 TL edermi?

• Kesinlikle alma. Devir kesici yoktu bu kasalarda bildiğim ve krank kırmıştır bir çoğu zaten sende kalırsa yandı gülüm keten helva.

6000 e git pcx al ps150 al skuter olarqk ya da cbr 125 zorla cbf ybr falan bak. Sakın bakma pişman olursun hyosung a.

• Boyum uzun olduğu için Hyosung almak istedim ayrıca iri yapılı biriyim bütçemi 10 bin TL ye kadar çıkarabilirim Hyosung enjeksiyonlularından alsam nasıl olur

• Hyosung almakta ısrarcı değilim sadece beni tatmin edecek ve altımda küçük görünmeyecek bir SS istiyorum önerilerinizi bekliyorum ( 250cc olmasını istiyorum )

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.