Şimdi Ara

hyundai accent admire uzaktan kumandalı kilitleme sistemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar imzdaki aracım da merkezi kilit mevcuttur. aracıma uzaktan kumandalı kilitleme sistemi eklemek istiyorum. acaba hiç takan taktıran oldumu montajı zormudur. birde kumandada bagaj açma fonksiyonu olsun istiyorum. bagaja merkezi kilt motoru bağlıyacam. kumadaya basınca bagaj da açılabilecek. tavsiyelriniz bekliyorum bütçe max 50tl

• takabilirsin montajı zor değil. sadece bağlayacağın kabloları bulmak için biraz uğraşacaksın. bagaj açma olur mu? bilmem alrmlarda var ama merkezi kiit sistem kumandalarında var mı? bilemiyorum. gitti gi di odan uygun fiyatlara var in wheels tavsiye ederim. ben bu markayı takıyorum. kaliteli ürün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant28

takabilirsin montajı zor değil. sadece bağlayacağın kabloları bulmak için biraz uğraşacaksın. bagaj açma olur mu? bilmem alrmlarda var ama merkezi kiit sistem kumandalarında var mı? bilemiyorum. gitti gi di odan uygun fiyatlara var in wheels tavsiye ederim. ben bu markayı takıyorum. kaliteli ürün.

saolasın
    peki ben aslında kontak kısmına pek dokunmak istemiyorum sol kapının içine takmam mümkün mü
  • aklıma bi soru takıldı. aldığım uzaktan kilitleme sisteminde sinyal kablosu 1 tane çıkıyor 20 cm sonra 2 ye ayrılıyor. şimdi ben bu şekilde bağlarsam ben seyir halinde diyelim ki sağ sinyal yakınca bu iki kablo birleştiği için elekterik sol sinyale de gitmeyecek mi? yani sol sinyal de otomatikmen yanmıyacak mı? bu iki kablonun kitten ayrı ayrı çıkması gerekmiyordu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.