Şimdi Ara

i-pod yardım pls

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ark lar kuzen bi tane i-pod werdi ama içinde program cd si fln yoktu.rip die bi program adı verdi.biraz araştırdım hep i-tunes die bişey gördüm.bu konuda bilgisi olan ark lardan yardım bekliorum

• iPod'un resmi programı iTunes'tır ama Winamp'tanda plug-in yardımıyla MP3 atılabilir.Fakat iTunes kullanmanı tercih ederim,daha fazla seçenek sunuyor.Winamp' plug-inini ise iPod'dan harddiske dosya atarken kullanabilirsin.
  • teşekkür ederim yardımların için
  • aynen bende de öle bı sorun var i tuneesı yukledım ama windows kullananların çogunda donup kalıyor ne yapmak gerekıyor yardım edersenız sevınırım
  • Sony ipot aldım mp4 özellikli 2 gb olandan yalnız versiyon yükseltme yapamıyorum nasıl olcak birde 99 parca gösteriyor daha fazlasını göstyermiyor ne yapabilirim yardım edermisiniz arkadaşlar ????
  • sahte sony'mi aldın yoksa normal sony'mi. SAHYE SONY'E VERSİYON YÜKSELTEMEZSİN. MAKİNA ELİNDE KALIR. BİRDE 99 KLASÖR NORMALDE 99 MP3 TEN FAZLASINI GÖSTERMESİ GEREKİR. DESTEKLEME OLAYI BİRAZ OKU GOOGLE DAN ARATIP.
    quote:

Orjinalden alıntı: dayicik41

Sony ipot aldım mp4 özellikli 2 gb olandan yalnız versiyon yükseltme yapamıyorum nasıl olcak birde 99 parca gösteriyor daha fazlasını göstyermiyor ne yapabilirim yardım edermisiniz arkadaşlar ????
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.