Şimdi Ara

İç cephe ısı yalıtım için hangi malzeme? (Yaptıranların Tavsiyeleri) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
9
Favori
138.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhabalar herkese

Koronadan dolayı ailemle rizedeki köy evimize yerleştik, altı Bodrum 3 katlı bi bina biz ilk kattayız,Kazanlı kalorifer sistemi kurdurduk ama altımız bodrum ısı kaybımız oluyor doğal olarak,Bodrum tavanını mantolamayı düşünüyorum ne önerirsiniz malzeme olarak.bir de ben kendim uygulıycam muhtemelen,ekonomiden biraz kısmak durumuzdayız malum (not; dış çephede mantolama yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar ben ısı yalıtımı için ventrawall yaptım pamuk sıva diye geçiyo o kadar güzel oldu ki. kesinlikle tavsiye ederim fiyatları çok uygun.

• ya yalıtım o kadar garip bi konu ki. dış cephe için herkesten para istediler vermeyenler oldu ben de iç cephe yalıtımına baktım. ventrawall yaptırdım ben de çok memnunum resmen elektrik faturasını düşürdü. çok araştırdım canlı sıva ipek sıva falan da vardı ama bu %100 pamukmuş ondan terich ettim bebeğim var evde çünkü

• selamlar sıva hakkında biraz batkımda bir sıkıntı yaşadınız mı bu zamana kadar bende düşünüyorum da benimde 3,5 yaşında bir oğlum var özellikle onun odası için düşünüyorum , dış cephem yokken ne kadar faydası olur bilmiyorum iç cephede sağlıklı malzemeler olmadığı için yaptırma taraftarı değilim, burda görünce pamuk sıvayı denemek istiyorum, başka bilgisi yada deneyimi olan varsa deneyimlerini bilgilerini paylaşırsa çok sevnirim , iyi forumlar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.