Şimdi Ara

iktisat mı işletme mi sizce?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim mesela sıralamam tm1 260k ve bütün tercihleri ikinci öğretim yapıcam ben iktisat istiyorum aslında ama bu işletme bölümününde güzel üni.lerini başlara yazabilirim kararsız kaldım işte sizce ne yapayım

• sana tavisyem iktisatın yanından bile geçme uli işletme maliye bu üçü ideal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isletmekonomist -- 23 Temmuz 2011; 2:46:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isletmekonomist

sana tavisyem iktisatın yanından bile geçme uli işletme maliye bu üçü ideal

Herkes bi kafa bende şaşırdım artık ne yapıcağımı sen böle diyon başkası maliye yazma diyor bir başkası iktisat ve işletme yaz diyor sadece
    kafa allak bullak oldu
  • quote:

Cahilliğimden soruyorum biraz neden iktisata kötü dedin alanı geniş diye biliyorum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrebuyuk

quote:

Herkes bi kafa bende şaşırdım artık ne yapıcağımı sen böle diyon başkası maliye yazma diyor bir başkası iktisat ve işletme yaz diyor sadece
    kafa allak bullak oldu

bak arkadaşım 3 yıl össye girmiş işletme 4. sınıf öğrencisi olarak bu sistemi yalayıp yuttum öncelikle sana şunu söyliyim iibf alanında hangi bölümde okursan oku iş olanakları hemen hemen aynı devlette hiç bir farklılık yok kamu mezununun kaymakam olma şansı ne kadarsa işletme mezununun maliye mezununun da okudar sadece gördüğü dersler farklı iktisat bölümünde geresiz bir kasma olayı var ancak verilen dersler okdar gereksizki kpss sınavı için yeterli bilgiyi vermiyolar iibfden işin en orta bölümü işletme her bölümden biraz var maliyede var iktasttta muhasebenin alası var en az 5-6 hukuk var işin ortası işletme yani

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.