Şimdi Ara

İlandaki araç hakkındaki görüşleriniz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, bir tanıdık aşağıdaki ilanda bulunan aracı satıyor. Sizce alınır mı fikir verebilir misiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-sahibinden-hatasiz-207-145724651/detay

• prehistoric kullanıcısına yanıt
    Fiyatı yüksek.
  • 25 bin eder. Fotolarda temiz görünüyor , motor ve şanzımana bakmak lazım.
  • Fiyatı olurda 25 bine indirebilirsek ve motor flada sağlam ise alınır mı diyorsunuz?
    Birde aldığı9mızı farzedersek ay sonra satmak istediğimizde peugeot larda sıkıntı çekermiyiz?
    Ben normalde peugeot bakmıyordum, banada amcam haber verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prehistoric

Fiyatı olurda 25 bine indirebilirsek ve motor flada sağlam ise alınır mı diyorsunuz?
    Birde aldığı9mızı farzedersek ay sonra satmak istediğimizde peugeot larda sıkıntı çekermiyiz?
    Ben normalde peugeot bakmıyordum, banada amcam haber verdi.

satılır bişe olmaz.
    o yarı otomatik şanzımanı iyice kontrol ettir
    ayrıca motorada baktır.
    25e verirse al.
  • 24 yada 24,500 den fazla vermeyin temiz ve bakımları düzenli olarak serviste yapıldıysa neden alınmasın ayrıca 27 de etmez
  • prehistoric kullanıcısına yanıt
    fiyat yüksek... 24 e zorlayın...
  • böyle giderse fiyat 20 bine iner :) adam sitede son fiyat demiş ama amcaya sordurtacaz. 27 Bin banada fazla geldi. 27-28 bine iş arkadaşımın 2008 honda jazz ını almaya çalışıyordum normalde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prehistoric -- 4 Aralık 2013; 15:55:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 24 25 bin arasi eder.
    2008 trendy 20 500 e aliyordum 2008 de arastirmistim. bu araba modeli hep satiliyor nedendir bilinmez trendyi elinde tutan gormedim. bi arastir.
    bunun yerine c4 veya 2005 - 2006 kasa golf alabilirsin epeyde tatmin edr.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yüksek o fiyata daha yüksek model bakın yada aynı modelini daha düşük fiyatlı olanlar var onlara bakın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.