Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alacak bişe bulamıyorum, ödemeyi en cardla yapabiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

Orijinalden alıntı: faridun

quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

quote:

quote:

Kargo takibini nereden yapıyorsunuz acaba? SMS mi atıyor kargo?

http://www.globalkargo.com/

Daha önceki sayfalarda yazılmış.Buradan sipariş no ile takip edilebiliyormuş.

sipariş numarasını girince bulunamadı diyor. turkcell online la görüştüm onlar zaten dünyadan habersiz 532 yi arayın diyor

Kaç gün oldu verileli kargoya?

5 gündür dağıtımda diyor. cumarteesiden beri

Detaylı bilgiyi ben de göremiyordum.Sadece dağımta yazıyordu teslim edilene kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Howard88

quote:

Orijinalden alıntı: mercan dede

Arkadaşlar turkcell sarı kutu 50 TL yeniden aktif

Fakat bu sefer 6.500 puan.Puanı çok olanlara duyurulur

yuhh bende var o kadar puan ama değmez belki daha güzel kampanyalar gelir

Bende öyle tahmin ediyorum bendede 5000 küsür puan var
  • hemen boşaltmışsınız yine ))
    sepetimdeki ürünü bile aldılar ...
  • Kargoyu illa hat sahibi mi alıyor arkadaşlar, hat dayımın üstüne ben kendi adresimi ve tc mi versem sıkıntı olmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatih.kewell

Kargoyu illa hat sahibi mi alıyor arkadaşlar, hat dayımın üstüne ben kendi adresimi ve tc mi versem sıkıntı olmaz değil mi?

hiç sıkıntı olmuyor hocam, ben iki adet başka hat üzerinden kendi adıma satın aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimscare

quote:

Kargoyu illa hat sahibi mi alıyor arkadaşlar, hat dayımın üstüne ben kendi adresimi ve tc mi versem sıkıntı olmaz değil mi?

hiç sıkıntı olmuyor hocam, ben iki adet başka hat üzerinden kendi adıma satın aldım.

Şimdi gördüm pm'i, eyvallah :)
  • quote:

Olmaz hocam ,benim kargo da amcamın adınaydı evde kimse yokmuş komşuya vermişler sorun çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozuyuk32

quote:

Olmaz hocam ,benim kargo da amcamın adınaydı evde kimse yokmuş komşuya vermişler sorun çıkmaz

Sağolasın, bir yandan sony zx100 ü alayım diyorum diğer yandan ise o kadar bekledim biraz daha bekleyeym diyorum en iyisi biraz daha beklemek olmadı alırım zx100'ü :)
  • quote:

quote:

quote:

Sağolasın, bir yandan sony zx100 ü alayım diyorum diğer yandan ise o kadar bekledim biraz daha bekleyeym diyorum en iyisi biraz daha beklemek olmadı alırım zx100'ü :)

Kulaklığı 1 haftadır kullanıyorum ses kalitesi güzel,50 lira verilmez ama bedavaya gelince iyi oluyor

• ben de bedava diye kulaklık aldım neresi 45 TL idi sanırım çekin 5 TL si de boşa gitti,sırf sony diye çoka para aslında ama bedava ve alacak başka şey olmayınca :)))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kulaklığı 1 haftadır kullanıyorum ses kalitesi güzel,50 lira verilmez ama bedavaya gelince iyi oluyor

zx300 olsa hiç beklemem alırımda zx100 var sadece neyse biraz daha bekliyeyim olmadı alırım zx100'ü :)

• Huawei youth tablet de 50 tl çek ve enpara ile 230 liraya geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sennheiser HD219 kulaklıktan aldım ve 4gb sd kartla beraber :)
  • Hayırlı olsun iyi fiyatmıs :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: halitas

Hayırlı olsun iyi fiyatmıs :)

Teşekkürler bakalım kaç günde gelecek :)
  • Perşembe günü verilen kargo bugün elime ulaştı. Yürüyerek getirseler daha hızlı gelirdi. Turkcell'e ve Racnas'a teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radamel Falcao

12 sinde alanların kargolar ne zaman yollanmaya başlanacak mesaj atan falan oldu mu?

hala depoda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: azazel61

quote:

12 sinde alanların kargolar ne zaman yollanmaya başlanacak mesaj atan falan oldu mu?

hala depoda

Evet onu diyorum işte bizden sonra alanların bile gelmiş

online işlemlerden yazışıyorum fakat bir sonuç alamadım neymiş turkcell mağazadan alınan şeyleri oradan göremiyorlarmış.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hala depoda

Evet onu diyorum işte bizden sonra alanların bile gelmiş

online işlemlerden yazışıyorum fakat bir sonuç alamadım neymiş turkcell mağazadan alınan şeyleri oradan göremiyorlarmış.

Dağıtımda yazıyor sonunda

aynen sonunda uğraşlarım sonuç verdi yarın gelir büyük ihtimal

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.