Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mezarci -- 5 Kasım 2013; 19:36:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zero-Hour

beyler site mi çöktü? daha doğrusu mağaza da hata var bende ?

Hata veriyor saat 4'ten beri aynı durumda. Güncellesinler de bir zx300'de biz alalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: danGerfuLL

quote:

Hata veriyor saat 4'ten beri aynı durumda. Güncellesinler de bir zx300'de biz alalım.

Alıntıları Göster
    silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Mezarci -- 5 Kasım 2013; 19:38:22 >

• quote:

quote:

Satişta mi 300?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pusu team waiting for the attack.

• quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

Satişta mi 300?

Yok sitenin aksesuarlar bölümü hata veriyor. Bekliyoruz biz de güncelleme yapılır da inşallah zx300 gelir diye yoksa zx100'e kalacağız hep beraber.
  • beyler 8-16 cigolayt kart niye yok ya
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: zorbey27

Satişta mi 300?

Yok sitenin aksesuarlar bölümü hata veriyor. Bekliyoruz biz de güncelleme yapılır da inşallah zx300 gelir diye yoksa zx100'e kalacağız hep beraber.

İnşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mouse veya flash bellek eklemediler bir türlü.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler kodumu kullanmak istiyorum indirim uygulanamadı diyor.İptal mi oldu kodlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K4TL14M

Beyler kodumu kullanmak istiyorum indirim uygulanamadı diyor.İptal mi oldu kodlar?

Sorun yok, kullanılıyor.
  • quote:

Beyler kodumu kullanmak istiyorum indirim uygulanamadı diyor.İptal mi oldu kodlar?

birden fazla kod alınca hepsini aynı hesapta kullanamıyorsunuz sanırım siz tek kod mu aldınız ?
  • 12 ekimde ZX300 alıp da hala eline ulaşmayan var mı benim gibi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

quote:

birden fazla kod alınca hepsini aynı hesapta kullanamıyorsunuz sanırım siz tek kod mu aldınız ?

evet tek kod
  • quote:

Orijinalden alıntı: eXPLoSioN26

12 ekimde ZX300 alıp da hala eline ulaşmayan var mı benim gibi ?

dün geldi
  • Çok ilginç dünden beri dağıtımda yazıyo turkcell mağazada. Ama ne gelen var ne giden. En iyisi şu saçma kargo şirketi global'i aramak

@azazel61 @Radamel Falcao
  • Benim çek kullanamadan çöpe gitti :( İndirim yapıyor mu diye deneme amaçlı girmiştim kodu o zaman kullanıldı diye sildiler mi yoksa.Alışveriş yapmamıştım çekle.
  • bi ürünüm eksik gelmişti aradım söyledim yolladılar tekrar, teşekkürler turkcell
  • zx300 geldi beyler mavi ve kırmızı tükendi hemen beyaz var şuan abanın
    https://magaza.turkcell.com.tr/aksesuar/Sony-Sony-ZX300-KulaklIk/1007268/.html

ilk tıklayınca beyaz için de tükenmiş yazıyor fakat mavi ya da kırmızıdan birine tıklayıp sonra tekrar beyazı seçince sepete atılabiliyor bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majorümsü Minör -- 8 Kasım 2013; 9:46:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majorümsü Minör

zx300 geldi beyler mavi ve kırmızı tükendi hemen beyaz var şuan abanın
    https://magaza.turkcell.com.tr/aksesuar/Sony-Sony-ZX300-KulaklIk/1007268/.html

ilk tıklayınca beyaz için de tükenmiş yazıyor fakat mavi ya da kırmızıdan birine tıklayıp sonra tekrar beyazı seçince sepete atılabiliyor bilginize.

bir beyaz aldık bakalım sağolasın hocam deneyelim bakalım nasıl kulaklıkmış

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.