Şimdi Ara

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.359
Cevap
26
Favori
57.810
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aldım ben de bir tane sony kulaklık 5TL fazladan ödedim ama kardan zarar oldu bu :)) 50 TL çek iken 45 TL kulaklık aldım:))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidolgoo -- 27 Ekim 2013; 1:56:19 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ZX300 elimde kullanıyorum şuan gayet memnunum. :)
  • Önceki gün siparişi verdim dün sabah geldi bayağı çabuk oldu. Kampanyaların devamını bekliyoruz turkcell
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radamel Falcao

15 gün önce sipariş vermişim hala depoda bekliyor

benim de öyle. 12 sinde sipariş verdim halen depoda bekliyor yazıyor
  • aldığım kulaklık dağıtımda yazıyor yarına gelir herhalde ...
  • Bir adet Sony ZX100 kulaklık ve 25 tllik İphone 5 kap+e.koruyucu sipariş verdik bakalım.
  • Darth vader. Kablolu kulaklık yada sony beyaz ZX100 alan varmı nasıl iyiyse bende alayım bulunsun :):)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • neden halen bekliyor diye mail atmıştım kargoya, bi cevap gelmedi. durum halen aynı.

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemocekko

Darth vader. Kablolu kulaklık yada sony beyaz ZX100 alan varmı nasıl iyiyse bende alayım bulunsun :):)

Hocam ben zx100 aldım bir kaç günde elime ulaştı yani çok kötü bişey bekliyordum ama iyi yani sizde alın bulunsun yolculukta falan kulak içi çok rahatsız ediyorsa sizi de benim gibi bunu kullanırsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertopal44

quote:

Darth vader. Kablolu kulaklık yada sony beyaz ZX100 alan varmı nasıl iyiyse bende alayım bulunsun :):)

Hocam ben zx100 aldım bir kaç günde elime ulaştı yani çok kötü bişey bekliyordum ama iyi yani sizde alın bulunsun yolculukta falan kulak içi çok rahatsız ediyorsa sizi de benim gibi bunu kullanırsınız

Tamam hocam alayım bende siyah mı beyaz mı ona karar veremedim şimdi

• Bir zx100 de ben aldım.Diğer çekle de 300 alırım çıkarsa , kıyas imkanım olur.Sonra iki çöpü de hediye ederim birilerine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faridun -- 28 Ekim 2013; 16:33:33 >
  • quote:

quote:

quote:

Siyah var mı ki stokta?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faridun -- 29 Ekim 2013; 12:33:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: faridun

quote:

quote:

quote:

Siyah var mıki stokta?

Satın alma işlemi daha yapmadım renk o la rak gördüm stoklarda varmı onu bilmiyorum

• benim paket geldi

İLK 4000 KİŞİ SARI KUTU TURKCELL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 29 Ekim 2013; 11:18:49 >
  • benim zx100 de sipariş verdikten sonraki gün kargolandı, kargolandıktan sonraki gün de geldi.
    kulaklık beklentimin üzerinde çıktı, basları gayet iyi, orta tonlarda hiç bozmuyor.
    daha üst seviye bir sony ile kıyasladım aralarında elbette fark var fakat fiyatına göre performansı iyi diye düşünüyorum
  • Kargo takibini nereden yapıyorsunuz acaba? SMS mi atıyor kargo?
  • 16 cigolayt yokmu hala yau
  • Bayramdan önce verilen siparişi hala gelmeyen varmı
  • 12'sinde verdigim siparis halen depoda bekliyor

• rockerboy-h kullanıcısına yanıt
    Aynen
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.