Şimdi Ara

İlk Karakalem Çizimim Nasıl Olmuş?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

(En Son Oy Tarihi: 30.7.2015)
Giriş
    [/simage]

Denedim,yarım saat sonucunda bunu ortaya koydum.Kadın hayal ürünü,mavi filtre yaptım sadece.

Puanlarınızı bekliyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrsZombi -- 30 Temmuz 2015; 4:33:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• haç mı o?
  • Abi gece gece korkuttun be :/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gul euzu bi rabin nas

• 0 koymamişsin

• Daha kostümunu yapamadan attım.Hava karanlik ve evde ikea kalemi haricinde kalem yok.İmkanlar kisitli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  İlk Karakalem Çizimim Nasıl Olmuş?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkness -- 30 Temmuz 2015; 4:43:05 >
  • Bu işin uzmanı yok mu?Birkac soru sormam gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrsZombi

Bu işin uzmanı yok mu?Birkac soru sormam gerek.

uzmanı değilim ama çok ilgileniyorum bu aralar belki yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lolicon

quote:

Hocam,ne tip ve ne marka kalem kullanmalıyım?Kagıt kalitesi onemli mi?Silip cizmek kotü gosterir mi?

• quote:

quote:

quote:

Hocam,ne tip ve ne marka kalem kullanmalıyım?Kagıt kalitesi onemli mi?Silip cizmek kotü gosterir mi?

Hocam başlangıçta kurşun kalem önermiyor yabancılar . Silgi kullanma alışkanlığı yüzünden insanın eli korkak alışıyor. Haklılık payıda var ben 3 ay kurşun kalemle çizdim biri gel bir şey çiz dediğinde öyle şap diye çizemiyordum. İnternette bazı dersler buldum tükenmez kalemle onları yapıyorum sanada atabilirim istersen ama ingilizceler.

1. Faber Castelin Grip Finepen 0,4 öneririm bol bol al her kırtasiyede olur gri bir tükenmez kalem.
    2. Kağıt çizgisiz olsun gerisi hiç önemli değil başlangıçta ne çizersen çiz bir hafta sonra ondan nefret etmeye başlayacaksın zaten.
    3. 2B kurşun kalem kullanıyım diyorsan onun yerine direk uçlu kalemde kullanabilirsin. Silmekten ziyade çok hafif çizerek taslak oluşturuyorsun arkasından daha kalın çizdiğinde taslak görünmez oluyor kendiliğinden.

Önce çizgiler, yuvarlaklar, kutular falan çiziyorsun elinin alışması gerekiyor. Mesela yazı yazarmış gibi parmaklarınla değilde bileğin, dirseğin ve omuzun ile çizmelisin başta yorsa da alışırsın. Sonra Çiçekler, böcekler ve deve, at, geyik gibi hayvanlara geçersin. Hepsine baya zaman ayırman lazım. Tükenmez kalemle normal kalemle çizdiğinden daha kötü çiziceksin ama alıştığında etkisi daha çok olucak. Günde en az 2 saatini ayır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F97E00D06 -- 30 Temmuz 2015; 5:04:51 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam başlangıçta kurşun kalem önermiyor yabancılar . Silgi kullanma alışkanlığı yüzünden insanın eli korkak alışıyor. Haklılık payıda var ben 3 ay kurşun kalemle çizdim biri gel bir şey çiz dediğinde öyle şap diye çizemiyordum. İnternette bazı dersler buldum tükenmez kalemle onları yapıyorum sanada atabilirim istersen ama ingilizceler.

1. Faber Castelin Grip Finepen 0,4 öneririm bol bol al her kırtasiyede olur gri bir tükenmez kalem.
    2. Kağıt çizgisiz olsun gerisi hiç önemli değil başlangıçta ne çizersen çiz bir hafta sonra ondan nefret etmeye başlayacaksın zaten.
    3. 2B kurşun kalem kullanıyım diyorsan onun yerine direk uçlu kalemde kullanabilirsin. Silmekten ziyade çok hafif çizerek taslak oluşturuyorsun arkasından daha kalın çizdiğinde taslak görünmez oluyor kendiliğinden.

Önce çizgiler, yuvarlaklar, kutular falan çiziyorsun elinin alışması gerekiyor. Mesela yazı yazarmış gibi parmaklarınla değilde bileğin, dirseğin ve omuzun ile çizmelisin başta yorsa da alışırsın. Sonra Çiçekler, böcekler ve deve, at, geyik gibi hayvanlara geçersin. Hepsine baya zaman ayırman lazım. Tükenmez kalemle normal kalemle çizdiğinden daha kötü çiziceksin ama alıştığında etkisi daha çok olucak. Günde en az 2 saatini ayır.

Hocam cok sagol cevap icin.Dediklerinizi yapacagim.Umarim kisa surede alisirim ve guzel calismalar sunarim.

• korktum
  • Yuh video sonunda çıkan korkunç kadına benzemiş.Korkuttun bu yüzden kötü olmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.