Şimdi Ara

İlk Sınava Girdiğinizde Kaç Bindeydi Sıralamanız Mezuna Kaldığınızda Kaç Bine çektiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
10
Favori
15.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen Sene Yada Daha Önceki Senelerden Mezuna Kalıp Sıralamanızı Nasıl Değiştirdiniz Bu Sene Mezuna Kalanları şevke Getirmek Çoğu Ailenin Moral Düşürmesine Karşın Başarınızı Bizimle Paylaşır mısınız?

• Kardeşim ilk senem 160 bindim mezuna kaldım 70bin geldi dahada gelebilirdi ama sene içinde çok kez oyun oynadım dota vs mezun kalınca boş vaktinin cok olması haliyle oyun gibi şeylere takılmasan iyi olur
  • Her mezuna kalan hedefine ulaşıyor diye birşey yok.Etrafımda o kadar mezuna kalan vardı ama 2-3 dışında hiçbiri birşey yapamadı.Burada takılan mezunlar zaten hedefi olan,anadolu veya fen cıkıslı olup hedefine ulasmayıp zaten ilk 1kya girmeye calısan tayfadır.
  • Sınava ilk girdiğimde 24bininci idim. Mezun olunca 1738.
  • Gecen sene calismadim 114 bin kusurdeydi yine calismadim 61 bin kusur oldu keşke çalışsaydım ):
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhankaldırım

Gecen sene calismadim 114 bin kusurdeydi yine calismadim 61 bin kusur oldu keşke çalışsaydım ):
    ilk yıl mf3 24 bın ıkıncı yıl 7 bın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıpçı-b

ilk yıl mf3 24 bın ıkıncı yıl 7 bın...

Alıntıları Göster
    110>>33
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanozen04

Her mezuna kalan hedefine ulaşıyor diye birşey yok.Etrafımda o kadar mezuna kalan vardı ama 2-3 dışında hiçbiri birşey yapamadı.Burada takılan mezunlar zaten hedefi olan,anadolu veya fen cıkıslı olup hedefine ulasmayıp zaten ilk 1kya girmeye calısan tayfadır.

Mezuna Kalıp Hedefine herkes ulaşır diye bir şey yok ama önceki seneye göre Performansını arttıran bir öğrenci elbetteki ilerleme kaydedicektir
  • Bu yil 38 bin oldum
    seneye ins. 1000
  • quote:

Orijinalden alıntı: pau_turkce

Bu yil 38 bin oldum
    seneye ins. 1000
    geçen sene 40k bu sene 11k hedefime ulaşmışım 1 sene çok mu
  • bu sene 37 seneye 10 bin
  • quote:

Her mezuna kalan hedefine ulaşıyor diye birşey yok.Etrafımda o kadar mezuna kalan vardı ama 2-3 dışında hiçbiri birşey yapamadı.Burada takılan mezunlar zaten hedefi olan,anadolu veya fen cıkıslı olup hedefine ulasmayıp zaten ilk 1kya girmeye calısan tayfadır.

düz liseydim ilk sene 56k bu sene 2k
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyperfex

quote:

düz liseydim ilk sene 56k bu sene 2k

Alıntıları Göster
    geçen sene düz lise mezunuydum.inanın lisemizde adamakıllı hiçbir şey öğretemediler doğru düzgün coğrafya öğretmenimiz yoktu.derse giren hocalar hep boş bırakırdı (bir kaç ders için söylüyorum bunları).geçen sene 140 bindeydim bu sene biraz geçte olsa azmettim ve istediğim hedefe ulaştım başarının anahtarı bol bol çalışmaktan geçiyor (10 bin)

• 2013 ygs 706bin ygs1 2014 ygs1 144 bin 2014 lys 106 bin mf 4
  • quote:

Orijinalden alıntı: tommyfc9

geçen sene düz lise mezunuydum.inanın lisemizde adamakıllı hiçbir şey öğretemediler doğru düzgün coğrafya öğretmenimiz yoktu.derse giren hocalar hep boş bırakırdı (bir kaç ders için söylüyorum bunları).geçen sene 140 bindeydim bu sene biraz geçte olsa azmettim ve istediğim hedefe ulaştım başarının anahtarı bol bol çalışmaktan geçiyor (10 bin)

Alıntıları Göster
    ilk sene 86bin
    ikinci sene 19bin
  • tommyfc9 T kullanıcısına yanıt
    hocam baya iyi yapmışsınız mf misiniz tm mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.Öz

hocam baya iyi yapmışsınız mf misiniz tm mi ?
    2014-2012=102k başarı sırası fark

bu sene çalışmaya Aralık'ta başlamıştım,bir yandan vize,final,bütünlemeler öbür yandan ygs/lys, bu şekilde birinci dönemin sonuna kadar devam etti.
    İkinci dönem tamamen lys ye odaklandım ama psikolojim falan baya bozulmuştu,zor günler atlattım,neyseki geride kaldı
    çoğu kişiye göre düşük puan aldım ama ben kendimi başarmış sayıyorum
    gideceğim üniversitede yüksek ortalama yapıp iyi bir devlet üniversitesi'ne yatay geçiş yapcam inşallah,çok hırslıyım
    siz siz olun sevmediğiniz bölüme ''aman nolcak üniversite üniversitedir,bölüm bölümdür'' mantığıyla girmeyin...

• quote:

Orijinalden alıntı: lalelim

2014-2012=102k başarı sırası fark

bu sene çalışmaya Aralık'ta başlamıştım,bir yandan vize,final,bütünlemeler öbür yandan ygs/lys, bu şekilde birinci dönemin sonuna kadar devam etti.
    İkinci dönem tamamen lys ye odaklandım ama psikolojim falan baya bozulmuştu,zor günler atlattım,neyseki geride kaldı
    çoğu kişiye göre düşük puan aldım ama ben kendimi başarmış sayıyorum
    gideceğim üniversitede yüksek ortalama yapıp iyi bir devlet üniversitesi'ne yatay geçiş yapcam inşallah,çok hırslıyım
    siz siz olun sevmediğiniz bölüme ''aman nolcak üniversite üniversitedir,bölüm bölümdür'' mantığıyla girmeyin...

kesinlikle öyle hocam ailem zorla yaptırıyodu son 1 saat kala doktor tanıdığımız ikna etti ve bu sene hedef 20k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M.Öz -- 19 Temmuz 2014; 18:14:12 >

• 2013 ygs 39k lys 50k
    2014 ygs 4.8k lys 10.8k
  • quote:

Orijinalden alıntı: gillbert

2013 ygs 39k lys 50k
    2014 ygs 4.8k lys 10.8k

onu bulamayanlar da var yahu ne üzülüyosun
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.