Şimdi Ara

İlköğretim Mat Öğr. ya da KOU düşünenler!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KOU 3.lükle mezunum devlette çalışıyorum sorularınızı alabilirim ya da KOU hakkında yardımcı olmaya çalışabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kocaeli Üniversitesi

En kolay atama bizde

Mezun olduğum gibi atandım

Derslerin zorluğu gittiğin okulun hocalarına göre değişiyor bizdeki en zor ders Analizdi çünkü Prof giriyordu ve ciddi zorluyordu

Genel anlamda matematik öğretmenliği dahil diğer öğretmenliklere göre de okuması çok daha kolay bir bölümdür

• İyi bir öğretmen olduğunu düşünüyor musun? Daha iyi olmak için çaba gösteriyor musun? Özel ders veriyor musun?

• Gktupc G kullanıcısına yanıt
    İYi bir öğretmen olduğumu tabiki düşünüyorum çünkü çabalıyorum ve farklı zekalara göre öğrenme biçimlerini değerlendirip ona göre yol alıyorum

Mükemmelim diyemem çünkü benim de kendime göre eksilerim var

En azından bunların farkındayım

Özel ders veriyorum ama özel ders odaklı çalışmıyorum tabiki bu sene 1 tane teog öğrencim vardı diğerleri sınav hazırlık değildi mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi N.Ö. -- 25 Haziran 2017; 20:35:53 >
  • N.Ö. N kullanıcısına yanıt
    Mesleğinizde başarılar hocam. Umarım böyle devam edersiniz. Verdiğiniz cevaplardan egoist biri olmadığınız belli oluyor

• 2-3 ay önce mülakata girdim biraz şans işi aslında ben zorlanmadım benim sohbet havasında geçti 90 aldım zaten ama bazı arkadaşlarımın çok üzerine gidildiğini biliyorum :) 2.600 net maaş ek derssiz ama ek derslerle 5000e kadar yolu var

• Gktupc G kullanıcısına yanıt
    Çok egoist bir insanım aslında ama bu meslekte bu olmuyor yani karakterimle mesleğimin zıtlaştığı noktalar var bu sebeple dedim kendime göre eksilerim var diyee

Allah nasip ederse akademik kariyer yapabilirsem sanırım kendi adıma ve karakterime daha uygun bir hamle yapmış olurum diye düşünüyorum

İyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum 🙏🏻

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.