Şimdi Ara

İlksan Honda Civic Kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1.6 Executive* Otomatik 77.680 TL fiyatı Üye indirimli fiyatı: 68.175 Üye Avantajı: 9.505 TL

AYRINTILAR:http://www.kamuhabermerkezi.com/ilksan-honda-arac-kampanyasi-14790h.htm

• İlksan değil de herkese yapsalar kıyamet kopar sanki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlksan a üye gaydı nası oluyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu fiyatlari gordukten sonra artik civicten sogudum. Millete derdim civic alin diye. Ama 70bine civic almayin kardesim. Hepsi zamlanmis olabilir. Ama umrumda degil civige 70bin verilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hep en satılmayan araçları yapıyorlar. adam gibi araç ve donanım koysalar da yararlansak ...
  • Gerçekten civic önceden f/p araçlarının başında geliyordu.

Sonraları ne olduysa artık bize pahalı gelmeye başladı.

Honda tr bayileri artık ne yapacağını bilmiyor. Araç satışları %50 artıyor ama hondalar yerlerde.

Onlara önerim şu fiyat listesini 2 sene sabit tutsunlar. 2. senenin sonunda insanlar almaya başlarlar sanırım.
  • Yine pahalı 64.000 TL'ye Elite Elantra var donanım olarak aynılar ve Elantra daha az yakıyor daha konforlu,geniş ve kaliteli bir araç.
  • Hondaya 1,5 senedir anlam veremiyorum. 2013'ün başında Elegance Otomatik civic 49.000 TL İdi şimdi ne değiştide 70 k oldu aynı araç onu anlamadım
  • kampanyada toplam 74 araç var 3 donanım paketide var... ilksana ilköğretim sınıf öğretmenleri üye olabiliyor. bu kmpanyada peugeot grubu yok...
  • ilksan nedense honda ve peugeottan baska arabaya kampanya yapmiyor. toyota ya yapsa ya.
    ilksana uyeyim bugun cikma hakkim olsa cikarim bu kampanyalar hep goz boyama.
  • honda baya balon fiyatmış demek ki, ya vatandaşı cok zengin ya çok enayimi görüyorlar anlamadım, nasıl kafadan 9bin 500 lira silebiliyorlar, üstelik bu yine karlı satış, zaten ölseler zararına satmazlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.