Şimdi Ara

İndirimler devam eder mi ? Beklemekte fayda olur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
727
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle bu forumda attığım ilk mesaj. Bir kaç saattir LCD ve plazmalar ile ilgili başlıkları okuyorum.
    Baya bir bilgi edindim her 2 konu hakkındada.

Benim sorum biraz daha farklı olucak.
    Mayıs 2010 a kadar 46 yada daha büyükçe bir lcd veya plazma almam gerekiyor.
    Haliyle en ufak indirim bile acaip fiyat farkı olarak cebimize yansıyor.

Durmadan yapılan açılışlar ve yılbaşı sebebi ile kampanyalar düzenleniyor. İster istemez insan daha vakti olmasına rağmen bu sürüklemeye kapılıyor ve her an bir tv yi almak isteyebiliyor , fakat ben beklemenin daha avantajlı olacagını LED tv lerin piyasada yerini daha çok alması ile LCD lerin fiyatlarının iyice düşeceğini düşünüyorum.

Sizin düşünceleriniz nedir ?
    Sizce yılbaşına kadar bir kampanyada iyi bir şey yakalanıp alınmalımı yoksa mayıs ayına kadar beklemenin bir faydası olur mu ?

Bilgili arkadaşların bu işi bilen arkadaşların cevaplarını özellikle bekliyorum. Çok teşekkürler.

• Sana tavsiyem 2010 yaz sonuna almayı düşünme bile !!!

Türkiyede satılan ürünlerin hemen hemen hepsi şişmiş fiyatlar !!!Kampanya sadece adı kampanya satılan ürünleri ve özellikleri kıyaslarsan göreceksinki antlaşmışlar gibi küçük fiyat indirimleri oluyor yani aslında kampanyadan çok tanıtım amaçlı !!!

Ucuz giren ürünleride iyi araştırın göreceksinizki koskoca avrupada ürünleri satan 3-5 şirketten fazlasını bulamazsınız.

SONY PANASONİC SAMSUNG açıklama yaptılar bundan sonra ürünleri avrupaya kendileri sokacaklar sebebinide açıkladılar !!!Yüksek vergiler ve taşıma ücretleri ve en önemlisi bu 3 şirket avrupaya sokacakları ürünlerin 400 dolardan başlayacagını belirtmişler.

Şuan zaten PANASONİC 46-50 inçler avrupada 700 eurolardan satılıyor !!!

Yılbaşından sonra ne kampanya kalır nede satış şuan ne satarlarsa kardır.2010 sonu şuan 2000 liralara satılan ürünler 1100-1300 liralara inecektir!!!

Diyeceksiniz bunları çok duyduk her sene ucuzlar lafları !!!Bekleyip göreceğiz !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 24 Aralık 2009; 2:50:52 >

• Valla dostum mayıs ayının başında en geç 1 tane edinmem gerekiyor. Eve geçicem tvsiz olmaz , almışkende iyi bir şey almak istiyorum açıkçası. Korkumda zaten yılbaşından sonra bu kampanyaların durması ama yinede o zaman bi açılış bulup alıcaz ne yapalım...
  • Hocam Türkiyede kampanyalarda indirimlerde bitmez !!!Bizdeki müşteri potansiyeli dünyanın hiç bir ülkesinde yok.
  • Size kimse hangi Tv'nin fiyatının ne zaman ne kadar düşeceğini söyleyemez ama, Mayıs ayında ihtiyacınız olan bir Tv'yi Nisan ayının sonlarında almanız gerektiğini söyleyebilirim. Tüm elektronik eşyalarda olduğu gibi, yeni modellerin ve teknolojilerin piyasaya sürülmesi ile fiyatlar mutlaka düşer. Hele ki 4-5 ay gibi sürelerde çok ciddi indirimler olur (tabi yeni modellerden değil, önceki yılın modellerinden bahsediyorum).

Müsadenizle konuyu kilitliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.