Şimdi Ara

İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar yaklaşık olarak 25 gün önce sipariş verdiğim doogee dg300 bataryası geldi. bu bataryayı inew v3 te kullanabilmek için aldım. bataryaları arastırırken önce v3 ün bataryasının boyutlarına baktım. tam olarak 75x58xx4 mm. Benim sipariş ettiğim Doogee nin bataryasının boyutları ise 69 x 52 x 4 mm. bugün elime ulaştı batarya malum inew v3 ün bataryası sık kullanımda günü çıkarmıyodu bende alternatif yoluna gittim. Doogeenin bataryasının boyutları bizimkinden küçük olduğu için resimlerde gösterdiğim gibi 3 kat mukavvayı ince kesip alt tarafa sıkıştırdım. ve batarya bizim telefona biraz tersdi yani üst taraftaki çentikler pinlerin yerine oturmasına engel oluyodu, o yüzden bende maket bıçağıyla üst tarafı biraz kırptım ama sadece pinlerde yakın olan tarafını, batarya tam olarak yerine oturmadı yinede daha doğrusu batarya yerine oturdu ama kapak tam oturmuyodu, kapağa hafif bastırınca yanlardan hemen açılıyodu, bende bu kez bataryanın üzerindeki kabı söktüm (sökerken bataryanın altında ve üztündeki plastiklere dikkat edin onlarda çok çabuk çıkabiliyo. Resimdede gösterdiğim gibi batarya bu kez kapağı taktıktan sonra tam olarak oturdu. Şuan telefon çalışıyo ve hiçbir sıkıntı yok. bi haftalık bi deneme sonunda bataryanın ne kadar süre gittiğini falan burdan yazarım yine.
    bataryayı sipariş ettiğim site---->
     İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA İNEW V3 QUATRO F1453 2500mah BATARYA

• Öncelikle hayırlı olsun.Fakat bu çin milletine güven olmuyor.Gerçekten 2500 mah mi acaba.Yorumlarınızı bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelişmeleri yazarsanız seviniriz.
    Bent thl bataryasını uyarlamıştım onlar neredeyse birebirdi
    ama sonuç hiç fark etmemişti.
  • hocam THL ninki kaç mah, illaki bi fark olması lazım
  • usta hakkaten güven olmuyo ama Doogee sağlam marka umarım bataryada öyledir, deneyimleyip görücez
  • test sonuclarını sabırsızlıkla bekliyoruz kardes

• Beklenti büyük olmasın bence
  • Dg300 ün bataryası kendi orijinal cihazına beklemede 15 saat ancak yetiyordu. Bu cihaza hiç olmaz. 2500 yazıyor ama zannımca 1500 mah.
    1 ay zor dayandım dg300 e

• Durum ne acaba nekadar sure gidiyor bu batarya..

• Doogeenin o boyutlarda güçlü bir batarya yapabileceğini sanmıyorum ama yinede kullanıcı deneyimlerini merak ediyorum. Gelişme var mı?

• Merhaba arkadaşlar, bataryayı yaklaşık olarak 2 hafta kadar kullandım. Sonuç itibariyle orjinal bataryadan hiç bi farkı yok. Orjinali bir günü çıkarıyodu bende buda aynı sadece yedek batarya olarak kullanılır, isteyen olursa burdan yazsın aldığım fiyata gönderebilirim.
  • Bende batarya almam gerek cihaz calisiyor ama pili bespara etmez once aliexpresten batarya aldim oda randuman vermedi simdi ne yapacagimi bilmiyorum pil icin cihazi cope atmak istemiyorum ama aliexpressten inev v3 bataryasi alacam ama guvenemiyorum daha once siparis verdigim batarya maalesef cortladi 3 ayda:(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.