Şimdi Ara

İngilizce çeviri lazım.(anlayan birinden)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sitelerde çevirmeyi denedim işe yaramadı tam bir sonuç alamadım.Bir sorunumla ilgili cevap yazıyor yazıda çözmem gerek yardım edebilecek olan var mı?

"To get the game to install i used part of Celest's sugestion (ty for that)
    Drag the RGSC folder on the DVD to your desktop
    Open the folder and run Setup.exe
    It will now install Social club and create a shortcut IN THAT FOLDER!!! thats probably why it had access denied error, coz it was trying to create a shortcut on the DVD
    Then follow the rest of the prompts untill it gets to the Install of GTA4 and UNCHECK the 2 options for creating shortcuts.

So no thanks to you Rockstar if anyone else has this problem atleast now there is a workaround"

• Oyunu kurmak için Celest'in önerdigi parçayı kullandım (bunun için teşekkürler)
    RSGC klasörünü DVD'den masaüstüne sürükleyin.
    Klasörü açıp Setup.exe'yi çalıştırın.
    Social club' ı kuracak ve bu klasörde bi kısayol oluşturacak. büyük ihtimalle sorun bu, çünkü önceden kısayolu DVD'de oluşturmaya çalışıyormuş.
    Sonra GTA +'ü kur ve kısayol için sorduğu iki maddenin de işaretini kaldır diyor.
  • oyunu kurdurtymak için Celest'in önerilerinden bölümü kullandım (bunun için teşekkürler)
    DVD'deki RGSC klasörünü Masaüstüne sürükleyin
    Klasörü açın ve Setup.exe'yi çalıştrın
    Şimdi Social Club'ı kuracak ve O KLASÖRÜN İçine bir kısayol kuracak , Muhtemele bundan dolayı erişim reddi hatasını aldı.Çünkü DVD'deki klasöre kısayol oluşturmaya çalışıyıordu.
    Sonara da , GTA4'ün kurulumuna gelene kadar uyarıları takip edin. Kısayol oluşturmak için verilen 2 Seçeneği İŞARETLEME

Son cümle de Rockstar'a atılan fırça
  • white cat had translated well
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.