Şimdi Ara

İntegral

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar az önce integrale başladımda uygulamalar felan baya kasıntı gibi duruyor daha önce hiç görmedim konuyu o yüzden bu saatten sonra tamamını yetiştirmem çok zor sadece ilk bölümüne çalışsam lys de kaç soru gelir bu integral alma işlemlerinden felan bilgisi olan var mı ? Yada bu saatten sonra halledebilir miyim tamamen türevim iyi sayılır ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up up

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halledersin de sınavda yapabilir misin bilmem orda insan bildiğini unutuyor tam oturmamış bilgi nasıl olur bilemem ama halledilir bir haftada

• quote:

Orijinalden alıntı: chairlift

Halledersin de sınavda yapabilir misin bilmem orda insan bildiğini unutuyor tam oturmamış bilgi nasıl olur bilemem ama halledilir bir haftada

O yüzden hepsine kasmayayım diyorum hepsini bilip yarım yamalak yapacağıma ilk bölüme çalışır testini çözerim ordan sağlam girerim daha iyi olur diyorum ama ne kadar soru çıkıyor bilmiyorum (ilk bölümden)

• quote:

Orijinalden alıntı: burak1alkan

quote:

Orijinalden alıntı: chairlift

Halledersin de sınavda yapabilir misin bilmem orda insan bildiğini unutuyor tam oturmamış bilgi nasıl olur bilemem ama halledilir bir haftada

O yüzden hepsine kasmayayım diyorum hepsini bilip yarım yamalak yapacağıma ilk bölüme çalışır testini çözerim ordan sağlam girerim daha iyi olur diyorum ama ne kadar soru çıkıyor bilmiyorum (ilk bölümden)

Ilk bölümü (integral alma kurallarını) anlarsan zaten diğer bölümleri çok basit yaparsın hem öyle ilk bölüm diye değil bürün bölümleri karıştırıp soruyorlar :) ilk bölümü bir haftada anlarsın diğer bölümleri 1 günde öyle deyim yani

• integral basit ya hemen öğrenirsin gir youtbe den behzat rasuliden dinle
  • chairlift kullanıcısına yanıt
    Valla bilmiyorum şuan nejdetten 4 video izledimde kolay gibi geldi gerçi integrale yeni giriyoruz gibi bir şey söyledi ama bilmiyorum :D türevin tersi işlemler yaptık bu 4 derste 2.kısmında alan hacim gibi kavramlar olduğu için gözüm korktu açıkcası geometrik terimler olduğu için duyunca kan tutuyor bende geometriyle aram pek yok o yüzden

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.