Şimdi Ara

İnternet Alıcılı Uydu Alıcısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir üst katta internet bağlantımız var. Hem wireless hemde ehternetli. Orta düzeyde bir tv izleyicisiyim(Yüksek görüntü kaliteleri beklemeyen). Evime web brosveri olan; haber sitelerine girebileceğim, facebook'a, youtubeye girip video izleyebileceğim uygun fiyat aralığında uydu alıcı bakıyorum. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. (İlla wireless olması değil ehternet kablosuda çekebilirim yukarı kattan)

• quote:

Orijinalden alıntı: ercansonmez

Merhaba,
    Bir üst katta internet bağlantımız var. Hem wireless hemde ehternetli. Orta düzeyde bir tv izleyicisiyim(Yüksek görüntü kaliteleri beklemeyen). Evime web brosveri olan; haber sitelerine girebileceğim, facebook'a, youtubeye girip video izleyebileceğim uygun fiyat aralığında uydu alıcı bakıyorum. Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. (İlla wireless olması değil ehternet kablosuda çekebilirim yukarı kattan)

arkadaşım...goldmaster hd 1040 pvr yüksek çözünürlüklü dijital uydu alıcısını tavsiye yaparım...
  • O cihaza 375 ten kapı açıyorlar daha uygunu yok mudur. Dediğine yakın GOLDMASTER HD-1045 PVR LİNUX UYDU ALICI buldum 359 fiyaı var :)
  • yamatu spark! işini görür 250 tl.
  • Halihazırda uydu alıcın varsa uygun fiyatlı bir tablet al, tv'ye bağla ve istediklerinin daha fazlasını yap.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.