Şimdi Ara

İnternet Şifresi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben internete LAN'dan bağlandığım için bir derim yok ancak bir süre önce modeme şifre koymuştum ancak şifreyi unuttum bu nedenle laptoptan bağlanamıyorum. Nerden tekrar öğrenebilir, bulabilirim ?

Belki işe yarar; Modem Airties RT-205.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Damn It -- 23 Ekim 2010; 23:01:59 >

• hat sahibinin 444 0 375 i aramasıyla ogrenilebilir.

sanırım yanlıs anladım modeme şifre koyduysanız arkasındaki resete basarak fabrika ayarlarına alabilirsiniz. böylece sfre sıfırlanır ve ayarlarda fabrika ayarlarına geri döner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pcp1rates -- 24 Ekim 2010; 0:12:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcp1rates

hat sahibinin 444 0 375 i aramasıyla ogrenilebilir.

sanırım yanlıs anladım modeme şifre koyduysanız arkasındaki resete basarak fabrika ayarlarına alabilirsiniz. böylece sfre sıfırlanır ve ayarlarda fabrika ayarlarına geri döner

Ben de aynı modemi kullanıyorum ve birşey sormak istiyorum, fikriniz paylaşırsanız sevinirim. Bu reset tuşu açma-kapama anahtarıyla yan yana ve ben birkaç kez bastım yanlışlıkla, fabrika ayarlarına geri dönme olmadı. Eğer kullanmam gerekirse diye söylüyorum, basılı tutmam mı gerekiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KLLAXON

quote:

Orijinalden alıntı: pcp1rates

hat sahibinin 444 0 375 i aramasıyla ogrenilebilir.

Ben de aynı modemi kullanıyorum ve birşey sormak istiyorum, fikriniz paylaşırsanız sevinirim. Bu reset tuşu açma-kapama anahtarıyla yan yana ve ben birkaç kez bastım yanlışlıkla, fabrika ayarlarına geri dönme olmadı. Eğer kullanmam gerekirse diye söylüyorum, basılı tutmam mı gerekiyor?

yaklaşık 7 sn basılı tutmanız gerekiyor...

konu sahibi wifi şifresini modemi pc ye kabloyla bağlayarak modemin içine girip değiştirebilirsin..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.