Şimdi Ara

ipaq 6815 kapanma problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar selam. yaklaşık 9 aydır 6815'im var. son 1,1-5 aydır alet kendi kendine soft reset atıyor. özellikle son bir kaç gündür neredeyse günde 5-6 kez aynı olay olmaya başladı. en sonunda hard reset attım.hard reset attıktan sonra almış olduğum back-up'tan geriye dönüyordum. HP ile sorun hakkında görüştüğümde, kendilerinde belirttiğim şekilde herhangi bir arıza kaydı olmadığını hard reset attıktan sonra back up'tan geri dönmeden denememi, haftaya salı günü son durum hakkında beni arayacaklarını söylediler. tekrar hard reset attım, back up'tan geri dönmedim ancak herhangi bir değişiklik yok. buna ek olarak bazen telefon ile konuşurken ekran stand by'a geçtiğinde telefon çağrıyı kapatıyor.
    yarın rom update'i atıcam. inşallah alet düzelir. yoksa banada HP teknik servis yolu gözüküyor galiba.
    belirttiğim tarzda problem yaşayan ve bana tavsiyede bulunacak arkadaşların mesajlarını bekliyorum. sevgiyle kalın.

• quote:

Orjinalden alıntı: seaking

arkadaşlar selam. yaklaşık 9 aydır 6815'im var. son 1,1-5 aydır alet kendi kendine soft reset atıyor. özellikle son bir kaç gündür neredeyse günde 5-6 kez aynı olay olmaya başladı. en sonunda hard reset attım.hard reset attıktan sonra almış olduğum back-up'tan geriye dönüyordum. HP ile sorun hakkında görüştüğümde, kendilerinde belirttiğim şekilde herhangi bir arıza kaydı olmadığını hard reset attıktan sonra back up'tan geri dönmeden denememi, haftaya salı günü son durum hakkında beni arayacaklarını söylediler. tekrar hard reset attım, back up'tan geri dönmedim ancak herhangi bir değişiklik yok. buna ek olarak bazen telefon ile konuşurken ekran stand by'a geçtiğinde telefon çağrıyı kapatıyor.
    yarın rom update'i atıcam. inşallah alet düzelir. yoksa banada HP teknik servis yolu gözüküyor galiba.
    belirttiğim tarzda problem yaşayan ve bana tavsiyede bulunacak arkadaşların mesajlarını bekliyorum. sevgiyle kalın.

kardeş bence sen ilk önce HP'ye götürmeden HP.COM'dan cihazına uygun olan rom update'ini indir ve kur..tekrar test et cihazını... eğer aynı arızaları veriyorsa,HP'ye götütürsün..çünkü onlarında yapacakları ilk iş rom güncellemesi olacaktır...

• Bataryanın kontrol et derim.
    batarya zayıf olduğunda (%40) ve kapsama alanı zayıf ise bazen bendede oluyor. özellikle konuşmadan sonra alet resetleniyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.