Şimdi Ara

iPhone 3GS 32GB DoğuBank Fiyatlarını Öğrendim!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
6.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba bu ilk baslığım oldugu için bir hatam varsa affola ile sözüme başlamak istiyorum.

Bugun İstanbul Eminönü'ne gittim ve burdanda iPhone 3GS 32GB fiyatlarına bakıyım dedim çünkü bu sıralar almayı düşünüyorum ancak Türkiye fiyatlarını bekliyorum.

Herneyse pasaja girdiğim gibi hemen hemen her mağazada iPhone 3GS geldi yazısını görebilirsiniz.Sanki hepsi ağız birliği yapmış gibi aynı fiyatı verdiler.1400TL gibi bir fiyat söylediler tabi bu fiyat biraz pazarlıga açık sanırım ancak yorum size kalmıs yani sahibinden.com olsun gittigidiyor.com olsun sitelerinin fiyatları yanında komik kalır oyle jelatini açılmamıs duruyor.Sonçta o adamlar birde dükkan kirası odediğinide unutmayalım..

Umarım yardımcı olmusumdur.Bu arada 16GB fiyatlarıda 100TL aşagı çekilip satılıyor.Toplu alımlarda indirim yaparız dedi bazı satıcılar.Aslında birleşip toplu bir alım yapsak hiç fena olmaz .

Hepinize iyi forum ve saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi racaerme -- 8 Ağustos 2009; 16:18:57 >

• Ben evvelki gün aldım.
    Jailbrake + Unlock işlemleri ile beraber 1.420 TL ye mal oldu 32GB bana.
    Sahibinden ve GG ye göre bedava neredeyse. 16GB a 1700 isteyenler var orada.
    Gerçi onlarında çoğu yine Doğubank ve Kadıköy esnafları ama neyse.

Not: Yalnız benim fiyatım nakittir. Kredi kartına tek çekime bile 1500 den aşşağı inmiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 8 Ağustos 2009; 16:35:01 >
  • fiyatlar su an için biraz daha beklenilmesi gerektiğini gösteriyor bence çünkü telefon resmi olarak 28 ağustos ta ülkemize geliyor bu anlamda normal tabi..Yine de beklemek en iyisi bence en azından resmi cıkıs tarihini..Bu arada su sıralar N97 yi de inceleme fırsatı buldum 3G S le yarısabilecek bi telefon bence fiyat konusunda iphone dan biraz daha asagıda bulunabileceğini tahmin ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erasmus78

Ben evvelki gün aldım.
    Jailbrake + Unlock işlemleri ile beraber 1.420 TL ye mal oldu 32GB bana.
    Sahibinden ve GG ye göre bedava neredeyse. 16GB a 1700 isteyenler var orada.
    Gerçi onlarında çoğu yine Doğubank ve Kadıköy esnafları ama neyse.

Not: Yalnız benim fiyatım nakittir. Kredi kartına tek çekime bile 1500 den aşşağı inmiyorlar.
    Hocam kesinlikle katılıyorum.GG 1800TL kadar cıkıyor fiyatlar ve alıcıda buluyor.Sonucta birde mağazadan alıyorsun yeri geldiğinde geride goturebilirsin ama nette oyle bir sansında yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: krstlas

fiyatlar su an için biraz daha beklenilmesi gerektiğini gösteriyor bence çünkü telefon resmi olarak 28 ağustos ta ülkemize geliyor bu anlamda normal tabi..Yine de beklemek en iyisi bence en azından resmi cıkıs tarihini..Bu arada su sıralar N97 yi de inceleme fırsatı buldum 3G S le yarısabilecek bi telefon bence fiyat konusunda iphone dan biraz daha asagıda bulunabileceğini tahmin ediyorum...

Hocam kesinlikle katılıyorum 2 yılın sonunda en çok ben isterim iPhone 3GS bir rakip gelmesini çünkü türünün tek örneği gerçekten iPhone tek yapan işletim sistemidir ve app. larıdır.Eğer Nokia ya da Samsung bunu basarırsa bayrağı alır..
  • quote:

fiyatlar su an için biraz daha beklenilmesi gerektiğini gösteriyor bence çünkü telefon resmi olarak 28 ağustos ta ülkemize geliyor bu anlamda normal tabi..Yine de beklemek en iyisi bence en azından resmi cıkıs tarihini..Bu arada su sıralar N97 yi de inceleme fırsatı buldum 3G S le yarısabilecek bi telefon bence fiyat konusunda iphone dan biraz daha asagıda bulunabileceğini tahmin ediyorum...

i8910 deseniz anlardımda, N97 ile iPhone 3Gs yı kıyaslamak iPhone'a hakaret olur sadece.
    N97, iPhone 3Gs nin sıkletinde değil bir kere.

İşlem gücü ile döver N97 yi iPhone. (Arm Cortex A8 600Mhz vs. Arm11 434mhz, 256Mb vs 128Mb ram vs... )

Tabii kamerası daha iyi diyorsanız onu bilmemem ama zaten en dandik telefonun bile kamerası iPhone'dan iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erasmus78 -- 8 Ağustos 2009; 16:58:45 >

• quote:

quote:

i8910 deseniz anlardımda, N97 ile iPhone 3Gs yı kıyaslamak iPhone'a hakaret olur sadece.
    N97, iPhone 3Gs nin sıkletinde değil bir kere.

İşlem gücü ile döver N97 yi iPhone. (Arm Cortex A8 600Mhz vs. Arm11 434mhz, 256Mb vs 128Mb ram vs... )

Tabii kamerası daha iyi diyorsanız onu bilmemem ama zaten en dandik telefonun bile kamerası iPhone'dan iyi.

Alıntıları Göster
    acaba takas yaparlar mı ve aşağı yukarı kaça patlar bana. bende 16GB beyaz iphone 3G var.

• quote:

Orijinalden alıntı: hbleda

acaba takas yaparlar mı ve aşağı yukarı kaça patlar bana. bende 16GB beyaz iphone 3G var.

500-600 tl arası fark verirsin en iyimser tahminle biraz sabredin ülkeye resmen gelsin fiyatlar düşer

1100-1200 tl arasında olur (doğubank fiyatları)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinuhe.s -- 8 Ağustos 2009; 20:17:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bingo crepuscule

quote:

500-600 tl arası fark verirsin en iyimser tahminle biraz sabredin ülkeye resmen gelsin fiyatlar düşer

Doğubank'taki fiyatları düşmesi için Türkiye'ye iPhone 3G fiyatından girmesi gerek 3Gs nin.
    32Gb modeli 2000 TL den aşşağı girmez bence. 16GB da 1750 TL civarında olacaktır.

eğer böyle olursa Doğubank peynir ekmek gibi iPhone satar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bingo crepuscule

quote:

Doğubank'taki fiyatları düşmesi için Türkiye'ye iPhone 3G fiyatından girmesi gerek 3Gs nin.
    32Gb modeli 2000 TL den aşşağı girmez bence. 16GB da 1750 TL civarında olacaktır.

eğer böyle olursa Doğubank peynir ekmek gibi iPhone satar.

Alıntıları Göster
    Doğubank'tan uzak durmak lazım bence. Garantisiz bir ürün de, 1400 ytl gibi bir fiyatla hiç bir zaman peynir ekmek gibi satmaz bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhantomX -- 8 Ağustos 2009; 23:32:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: racaerme

Hocam kesinlikle katılıyorum.GG 1800TL kadar cıkıyor fiyatlar ve alıcıda buluyor.Sonucta birde mağazadan alıyorsun yeri geldiğinde geride goturebilirsin ama nette oyle bir sansında yok..

Doğubank ve geri götürme? Güldürmeyin ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhantomX

quote:

aklıma eski gunlerde basımdan gecen bi olay geldi guldum aksam aksam:)
    zamanında dogubanktan yanlıs hatırlamıyorsam nokia 8310 almıstım
    aksam eve geldim radyosunun acılmadıgını farkettim.. ertesi gun atladım gittim
    aynı dukkana anlattım durumu adamın verdigi cvp "o telefonu aldıgın arkadas
    bu dukkandan degil bize mal getiren birisi ara ara ugrar buraya bekle belki bugun gelir" oldu:)
    gelen giden olmadı tabii, biraz dil doktuk te degistirdik bi sekilde telefonu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: underwater

quote:

Orijinalden alıntı: PhantomX

quote:

aklıma eski gunlerde basımdan gecen bi olay geldi guldum aksam aksam:)
    zamanında dogubanktan yanlıs hatırlamıyorsam nokia 8310 almıstım
    aksam eve geldim radyosunun acılmadıgını farkettim.. ertesi gun atladım gittim
    aynı dukkana anlattım durumu adamın verdigi cvp "o telefonu aldıgın arkadas
    bu dukkandan degil bize mal getiren birisi ara ara ugrar buraya bekle belki bugun gelir" oldu:)
    gelen giden olmadı tabii, biraz dil doktuk te degistirdik bi sekilde telefonu :)

Alıntıları Göster
    doğubankta genelde 1 hafta garanti verirler.
    1 hafta telefonu mıncıklarsınız.genelde sorun çıkmaz zaten orjinalse.
    satıcıdan 1 hafta garantilidir yazan imzalı kartını alın...

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

doğubankta genelde 1 hafta garanti verirler.
    1 hafta telefonu mıncıklarsınız.genelde sorun çıkmaz zaten orjinalse.
    satıcıdan 1 hafta garantilidir yazan imzalı kartını alın...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar turkcell kampanya yapmayacakmı 3GS ile, bilgisi olan yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicibebeci

arkadaşlar turkcell kampanya yapmayacakmı 3GS ile, bilgisi olan yokmu ?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar ne yaptınız ya 2000tl falan... Şu an ki 3g 8gb ile 3gs 16gb, 3g 16gb ile de 3gs 32gb aynı fiyat olacak. Yani 1500-1750 tl arasında... Bence bir 20 gün daha sabredin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee-on!

Arkadaşlar ne yaptınız ya 2000tl falan... Şu an ki 3g 8gb ile 3gs 16gb, 3g 16gb ile de 3gs 32gb aynı fiyat olacak. Yani 1500-1750 tl arasında... Bence bir 20 gün daha sabredin...

Fazla polyannacı olmak kalbe zararlı.
    Ama umarın sen haklı çıkarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLyMaymun

quote:

Polyannacı olmak ile alakası yok. Yanlış hatırlamıyorsam Apple wwdc '09 da açıklamışlardı... Ya da başka bir yerde duydum tam hatırlamıyorum. Ama 3G 8GB'ların üretiminin duracağı hatta 99$'a ineceği (ön ödeme) ve 3GS'lerin de 3G fiyatlarından satışa sunulacağını okumuştum... Ama sonuç ne olur bilemiyorum. Değişiklik yapma hakkına sahipler...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DeLyMaymun

quote:

Polyannacı olmak ile alakası yok. Yanlış hatırlamıyorsam Apple wwdc '09 da açıklamışlardı... Ya da başka bir yerde duydum tam hatırlamıyorum. Ama 3G 8GB'ların üretiminin duracağı hatta 99$'a ineceği (ön ödeme) ve 3GS'lerin de 3G fiyatlarından satışa sunulacağını okumuştum... Ama sonuç ne olur bilemiyorum. Değişiklik yapma hakkına sahipler...

Alıntıları Göster
    arkadaşlar doğubank tan ben daha önce n95 8gb almıştım fatura yok bişey yok tabi e haliyle mesaj geldi kayıt yaptırın telefonunuzu diye.şimdi 1500 TL ye 32 gb olan modelinin fiyatı tmm güzel ama faturasız mı gene alıcaz onu tekrar aynı işlemlerle uraşıcaz pasaport kaydıydı bilmem neydi.onu tam olarak bilen varmı yani fatura veriyorlar mı telefonun kitlenmeyeceğine garanti veriyorlar mı hadi normal garantisini geçtik telefon elimizde kalır illaki o garanti:D

• quote:

Orijinalden alıntı: inholecondom

arkadaşlar doğubank tan ben daha önce n95 8gb almıştım fatura yok bişey yok tabi e haliyle mesaj geldi kayıt yaptırın telefonunuzu diye.şimdi 1500 TL ye 32 gb olan modelinin fiyatı tmm güzel ama faturasız mı gene alıcaz onu tekrar aynı işlemlerle uraşıcaz pasaport kaydıydı bilmem neydi.onu tam olarak bilen varmı yani fatura veriyorlar mı telefonun kitlenmeyeceğine garanti veriyorlar mı hadi normal garantisini geçtik telefon elimizde kalır illaki o garanti:D

Cihaz yurtdışı ise fatura kesemezler.
    Pasaport ile kayıt ettirmeniz gerekli.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: inholecondom

Cihaz yurtdışı ise fatura kesemezler.
    Pasaport ile kayıt ettirmeniz gerekli.

Alıntıları Göster
    İkinci el iphone 3g ve 2g fiyatlarını bilen varmı doğubankta ne kadardır?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.