Şimdi Ara

Iphone 4 amerikadan kac lira verilir?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    amerikadan getirecek bi arkadas var, 16 gb icin 1550 tl, 32 gb icinse 1900 tl istiyor. sizce fiyatlar uygun mudur? pasaport kaydini yaptirmiyormus :(

• uzaktan arkadaş herhalde
  • Pek bi arkadaş gibi gelmedi banada :)
  • arkadaşlıktan reddetKazık fiyat
  • arkadaslar, ciddi bi soru sordum, ciddi cevap bekliyorum. satici ben olsam boyle bi mesaj mi yazardim ya. uygun ya da degil, aradigim cevaplar...
  • Uygun değil demek istiyoruz bizde dostum.. İngilterede 16 GB 1200 TL, 32 GB fiyatı 1400 TL ..
  • uygun değil işte,üstteki arkadaşın dediği fiyatlar olmalı uygun olabilmesi için anca 100 tl oynayabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mkardes1903

Uygun değil demek istiyoruz bizde dostum.. İngilterede 16 GB 1200 TL, 32 GB fiyatı 1400 TL ..

peki getirecek tanidiginiz var mi? nasil bulabiliriz?
  • Arkadaşın seni baya bi kazıklıyo . iPhone 4 16gb 650 dolar civarında Amerikada
  • iPhone 4 16gb 650 dolar unlock fiyatımı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musfasa

iPhone 4 16gb 650 dolar unlock fiyatımı?

Yanlış bilgi olmasın ama sim kilitli fiyatı 650 dolar
  • neden amerika da sim kilitli, ingiltere de sim kilitsiz satılıyor bu alet bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ribonucleic Acid

Arkadaşın seni baya bi kazıklıyo . iPhone 4 16gb 650 dolar civarında Amerikada

+1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ribonucleic Acid

quote:

iPhone 4 16gb 650 dolar unlock fiyatımı?

Yanlış bilgi olmasın ama sim kilitli fiyatı 650 dolar

Evet 650 Dolar Sim Kilitli.
  • quote:

neden amerika da sim kilitli, ingiltere de sim kilitsiz satılıyor bu alet bilgisi olan var mı?

bu muhtemelen operatorlerle yapilan anlasmalara bagli. amerikada satilan her iphone da AT&T kilidi var. gecen yil ingiltere ve fransada da simkilitliydi cihazlar. sadece italya ,honkong,turkiye gibi yerlerde kilitsizdi. su an kilitsiz satan ulke sayisi epey cogaldi.apple iphone tanitimi yaptiginda hep abd deki kontratli satis fiyatlarini ve odenecek pesinatlari soyler. 16gb icin hep 199$ rakamini kullanir. bizimkilerde hemen atlar bak ya orda 199$ burda 1700 lira. halbuki butda da ayni. turkcell e de kontrat imzalarken pesinat olarak 300-400-500 neyse odersiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkker -- 22 Ağustos 2010; 4:37:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.