Şimdi Ara

iphone 4 garantiden değişim sorusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arızalı telefonu garantiden nasıl değiştirebiliriz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sti3169 -- 7 Nisan 2012; 0:14:21 >

• Bilerek yere dusurmek gibi niyetin varsa garantiden alacagin cihaz sana hayr etmez arkadasim . Sen sana soylenenleri bosver durust ol.
  • Üçkaatçılık yapma bence bir yerlerden çıkar geri sana döner. Sonrada vay efendim Türkiye'de garanti desteği neden kötü !? Bu niyette insanlar olmaya devam ederse unutun siz ..
  • Arka kapagi vidalara zarar vermeyecek sekilde ac, demir bir ataçı geniş U şekline getir bir ucunu bir devreye diger ucunuda arada bir 5-6 cm uzakta kalacak başka bir devreye dokandır. Ciz edebilir bölgesel siyah bir leke cikabilir , olurda bu tür beklenmedik birsey olabilir diyerekten Nem ölçer bantlarini acmadan içerisini kulak pamugu gibi birseyle silebilecegin mekanlari secersen sanirim işini görür ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Latour -- 5 Nisan 2012; 23:12:09 >
  • vay vay vay insanlar neler düşünüyor ve pişkin pişkin "yere mi düşürsem" diye soruyorlar. ne ilginç. @Latour arkadaşım senin yazdıklarını ise tamamen şaka olduğuna inanıyorum.

"haydan gelen huya gider" diye bir deyim duydunuz mu hiç? söyleyecek hiçbir şey bulamıyorum
  • Sonra Türkiye'de niye Apple Store yok! Olmaz tabi bu düşüncede olan insanlar oldukça..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Caudion_ -- 5 Nisan 2012; 23:29:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.