Şimdi Ara

iPhone 4 iOS v4.2.1 Greenpoison rc6 Jailbreak Türkçe Anlatımlı VIDEO (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
0
Favori
14.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4.2.1 in jailbreakinde telefonu kapatmayacaksın kapanırsa jailbreak gidiyor diye bir şey duymuştum ya da buna benzer bir şeydi bu jailbreakte o oluyor mu?
  • Greenp0ison untethereddir. Yani kapatıp açsan da jb yerinde kalır
  • o zaman jailbreak yapmamam için hiç bir sebep yok :)
  • bende greenpoison jailbreak... yazısına kadar geliyor sonra o yeşil yer uzun süre dolmuyor sonra doluyor ama o sırada ipod ekranında yazı vs olmuyor en sonunda failed jailbreak yazısı çıkıyor neden olmuyor acaba virüs proğramları itunes kapalı admin olarak çalıştırdım ama yineden olmuyor
  • @help21
    Tekrar shift+restore yapın ve gp 6. sürüm ile deneyin.
  • Aynı durum bende de var Iphone 3Gs 4.2.1 ve jailbreak failed uyarısı alıyorum ne yapmam lazım? Shift + Restore nasıl yapılıyor? Teşekkürler
  • @RUSHAK
    http://appldnld.apple.com/iPhone4/061-9895.20101122.Cdew2/iPhone2,1_4.2.1_8C148a_Restore.ipsw
    Önce backup yapın.
    itunesta shift tuşunda parmağınız basiliyken restoreye tıklayıp, İndirdiğiniz FWyi gösterin. Böylece temiz bir 4.2.1 yüklemiş olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarerer
    @RUSHAK
    http://appldnld.apple.com/iPhone4/061-9895.20101122.Cdew2/iPhone2,1_4.2.1_8C148a_Restore.ipsw
    Önce backup yapın.
    itunesta shift tuşunda parmağınız basiliyken restoreye tıklayıp, İndirdiğiniz FWyi gösterin. Böylece temiz bir 4.2.1 yüklemiş olursunuz.

Backup yapmasak olmazmı hocam
  • Eğer cihazinizdaki verileri kayipsiz kullanmak isterseniz restoreden sonra backup yapın.
    Aşağıdaki linke bir bakabilirsin.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=47334535
  • birii yardımm etsınn kafayıı yıyecegmm :)
    instlloustan ındrdgmm oyun dosya vs yukledıkten sora telefonu bılge takıp sync alınca hepsı sılınıyoo ınstollousn ıcınde kalıyoo ama telden sılınıyo tekrar yuklemem gerekıyor butun savelerım gıdıyoo ozamnda. ne yapmam lazım ??
  • Installous da settings den itunes sync yi kapat itunes boylece silmez uygulamalarini
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakal41234

Installous da settings den itunes sync yi kapat itunes boylece silmez uygulamalarini

cokk saoll :DD
  • quote:

@help21
    Tekrar shift+restore yapın ve gp 6. sürüm ile deneyin.

yaptım hocam yine aynısı oluyor en son ekrana kadar geliyor ama sonrasında jailbreak failed yazıyor
  • evet aynen ben de aynı şeyi denedim hata alıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkürler
  • Antivirüs kapalı mı? Başka bilgisayarda deneyin. Ya da snowbreeze ile daha sorunsuz jb yapabilirsiniz.
    İtunesla custom FW yüklemeden önce cihazınızı DFU moda alın. Aşağıdaki linkte ayrıntıları var. Simple mode öneririm.
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=46812567
  • redsn0w_win_0.9.6b4 ile yaptım tak diye oldu demekki greenpoison ile ilgili bir sorun olabilir yapamayanlar bence redsn0w_win_0.9.6b4 denesinler;)
  • redsn0w_win_0.9.6b4 ile cydia geldi güncelleme yaptım restart attı cihaza ama elmada dondu kaldı ne yapacam
  • Sanırsam tethered jb tercih ettin. o zaman şunu yap ''just boot tetheret riht now" u işaretle ve işleme devam et.
  • quote:

Sanırsam tethered jb tercih ettin. o zaman şunu yap ''just boot tetheret riht now" u işaretle ve işleme devam et.

evet dediğiniz şekilde düzeldi peki untethered oluyormu benim ipod touch 3g idi 1 seneyi geçti alalı gerçi hiç kapatmıyorum ama bazen kapanınca açmak sorun oluyor
  • @help21
    Bu jb ile cihaz her kapandığında az önceki işlemi yapmanız gerekecektir.

Evet Snowbreeze destekliyor.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.