Şimdi Ara

iPhone 4S hangi sürümle gelir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bir çılgınlık yapıp iPhone 4S alacağım. Sırf şu downgrade olayı için. iOS 6'ya özlem duyuyorum. Sorum şu:
    iOS 8 ile gelen 4S'lerin düşürülemediğini okudum seri numarası hatasından dolayı. Alacağım iPhone'un hangi sürümle geleceğini anlamamın bir yolu yok mudur?
    Şimdiden teşekkürler. (Bu arada iPhone 6+ kullanıyorum. Şimdi aklınızdan geçenleri hunharca yazabilirsiniz. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 8gb lerde var o sorun. 16gb ve üstü kesinlikle geçiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8gb iOS 8 ile gelenlerde var. Yanlış bilgi vermeyelim.

• Sadece 8GB üretilmeye devam etti zaten

• Ekran yeterli gelecekse, 4S tam atom karınca oluyor ios 6 ile. Hatta biraz da abartayım 6+ ve ios8' li bir sistemden çok daha akıcı.

Soruna gelirse 16gb' lar kolayca downgrade oluyor. Ben bir kaç saat içerisinde yaptım.
  • Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. Fakat sorum hangi iOS versiyonuyla geleceğini anlamamın bir yolu var mı? Almışken boşuna almayayım diye düşünüyorum. iOS 7 ile gelsin ki downgrade yapabilelim. :)

• Hocam merhaba.

Dun ogleden sonra Apple Store Zorlu Center da ahizesinden ses gelmeyen 18 aylik 4s im yeni cihazla degistirldi.

Kutudan ios 8.3 le cikti.

Eksisi 7.1.2 de kalmisti ozellikle birakmistim orda.

Tek kelimeyle rezalet suanda o kadar beter bi kasma var ki suan nefret ettim cok sevdigim telefonumdan.

6 almayi dusunuyordum telefon degisince sevindim 0 cihaz en az 1 sene satmam 7 alirim diyordum ama hevesim kursagimda kaldi, en kisa zamanda satip 6 alcam. Kasma tahammul sinirlarimi asiyor.

Suan 6 ya donebilmeyi cok isterdim en azindan 7.1.2 ye

• Nerden alacaksın cihazı?
    Adamın elinde eskiden kalmışsa,ios 7 çıkma ihtimali yüksek
    İos 8 çıksa bile 6'ya düşürenler vardı forumda,konusunu inceleyin derim
    Bu arada
    İp 6+ kullanıp da,sırf ios 6 özlemi için 4s almak nasıl bir tutkudur yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 6+' tan 4S' e mi düşeceksin?

• Hocam eğer 64 lük ve kutunun üstünde eski ios resmi olanlar 5.1 ile geliyor kurulumdan sonra 6.1.3 e yükseltebiliyorsun bulabilirsen onu al derim arkadasım 8 gb aldı 7.1.2 çıktı şans tamamen ama 6 çıkması çok zor diğer modellerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenga_68 -- 15 Temmuz 2015; 3:33:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gyradel

Ekran yeterli gelecekse, 4S tam atom karınca oluyor ios 6 ile. Hatta biraz da abartayım 6+ ve ios8' li bir sistemden çok daha akıcı.

Soruna gelirse 16gb' lar kolayca downgrade oluyor. Ben bir kaç saat içerisinde yaptım.

İşlem 10 dklık yüksek ihtimal indirmeleriniz uzun sürdü

• Hocam 8gb'lar iOS 7 veya 8 ile gelir,ancak sıfır 16'lıklar 6 ile gelebilir.
    Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Hocam merhaba.

Dun ogleden sonra Apple Store Zorlu Center da ahizesinden ses gelmeyen 18 aylik 4s im yeni cihazla degistirldi.

Tek kelimeyle rezalet suanda o kadar beter bi kasma var ki suan nefret ettim cok sevdigim telefonumdan.

6 almayi dusunuyordum telefon degisince sevindim 0 cihaz en az 1 sene satmam 7 alirim diyordum ama hevesim kursagimda kaldi, en kisa zamanda satip 6 alcam. Kasma tahammul sinirlarimi asiyor.

Donemiyor musunuz?Yazık olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: dehacocuk

quote:

Ekran yeterli gelecekse, 4S tam atom karınca oluyor ios 6 ile. Hatta biraz da abartayım 6+ ve ios8' li bir sistemden çok daha akıcı.

1-2 saat falan JB sürdü 3 tane farklı sürüm taig indirdim. Meğersem usb3.0 portundan da kaynaklıymış. usb2.0 porta takınca olmuştu. Keza DFU modunda kalıyordu, algılamıyordu bilgisayar telefonu 10 kere falan resetlemişimdir. Herkes farklı farklı sorunlarla karşılaşabiliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Hocam merhaba.

deneyin belki düşebilirsiniz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Nerden alacaksın cihazı?
    Bu arada

Eğer özlem olsaydı,6.1.3'lü dünya kadar 5 var ikinci el ve daha pahalıya satılıyor bir 50-100 lira kadar.
    Bence bu 4s özlemi.
    Benim iOS 6.1.6'lı bir ipod touch 4'üm var.32gb.
    Dün bi dünya uygulama atmaya kalktım (43 kadar) abartmıyorum 6'sı uydu.
    iOS 6 güzeldi,ama yenilik iyidir.7-8 kesinlikle güzel sürümler.

Ayrıca 4/s malzeme kalitesi olarak en kaliteli iphone.Çelik kenarlar ve ön arka cam.Şimdi telefonlar resmen teneke.Şimdi ise tasarım ve teknik yönden öne çıkıyorlar (üretim tekniği.curved glass gibi)

• quote:

Orijinalden alıntı: This Is My Destiny

quote:

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Nerden alacaksın cihazı?
    Bu arada

Eğer özlem olsaydı,6.1.3'lü dünya kadar 5 var ikinci el ve daha pahalıya satılıyor bir 50-100 lira kadar.
    Bence bu 4s özlemi.
    Benim iOS 6.1.6'lı bir ipod touch 4'üm var.32gb.
    Dün bi dünya uygulama atmaya kalktım (43 kadar) abartmıyorum 6'sı uydu.
    iOS 6 güzeldi,ama yenilik iyidir.7-8 kesinlikle güzel sürümler.

Ayrıca 4/s malzeme kalitesi olarak en kaliteli iphone.Çelik kenarlar ve ön arka cam.Şimdi telefonlar resmen teneke.Şimdi ise tasarım ve teknik yönden öne çıkıyorlar (üretim tekniği.curved glass gibi)

Evet haklısın,katılıyorum sana
    Senin yorumu okuyunca 4s telefonuma daha bi aşkla bakmaya başladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: dehacocuk

quote:

1-2 saat falan JB sürdü 3 tane farklı sürüm taig indirdim. Meğersem usb3.0 portundan da kaynaklıymış. usb2.0 porta takınca olmuştu. Keza DFU modunda kalıyordu, algılamıyordu bilgisayar telefonu 10 kere falan resetlemişimdir. Herkes farklı farklı sorunlarla karşılaşabiliyor.

Dogrudur bnmde indirme hızı 60 kb olunca indirmesi baya uzun sürdü. Herşey indikten sonra 10 dk falan aslında:)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.