Şimdi Ara

iPhone 5 için kılıf önerisi olanlar ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar iPhone 5 kullanıyorum.Şu aralar yeni bir kılıf alayım dedim ama kararsız kaldım.Genelde her tarafını kapladığı için silikon kılıflar kullanıyorum takıp çıkartırken de zarar vermiyor cihaza.Önerdiğiniz kılıflar varsa yazarsanız sevinirim silikon olması şart değil ama cihaza zarar vermesin.İyi forumlar

• uppp
  • Spigen slim armor S

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.spigen.com.tr/iPHONE-5--5S,LA_108-2.html#labels=108-2

Neo Hybrid var gayet memnunum ama biraz çerçeve oluyor, ama aşırı sağlam yapıyor her yerden sarıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler arkadaşlar konu güncel
  • iPhone kullananlar kılıf sevmiyor...
    ince çizgileri ile elinizde hissetmek istiyorsunuz. parlak köşeleri daha da parlak olduğunda mutlu eder sizi...
    gözlük bezi ile ekran daima tertemiz...
    durup dururken ekrana bir bakılır, home tuşu yapılır bir daha bakılır, sonra kilit açılır bir daha bakılır.. neyin kafası anlamadım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferhat-66

iPhone kullananlar kılıf sevmiyor...
    ince çizgileri ile elinizde hissetmek istiyorsunuz. parlak köşeleri daha da parlak olduğunda mutlu eder sizi...
    gözlük bezi ile ekran daima tertemiz...
    durup dururken ekrana bir bakılır, home tuşu yapılır bir daha bakılır, sonra kilit açılır bir daha bakılır.. neyin kafası anlamadım!

katılıyorum
  • İphone 5'in tasarımı harika, bence kılıf kullanarak bu güzel tasarıma yazık etmeyin...

Ön ve arka tarafa jelatin çektirin, kenarlar içinde şeffaf kenar koruyucu alın ve öyle kullanın derim... Bu şekilde çok daha şık olacak. emin olun...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.