Şimdi Ara

iriver mp3 player alacağım, yardım... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
0
Favori
7.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: alport

SOULTRAP
    Arkadaşım bir de şu fiyat hakkında bir yorum yapsan. Dükkanın birinde 250ytl'e ifp-799 (1GB/FM) buldum ama bu aletlerin türkiye piyasasında ne kadar ettiğine dair hiç fikrim yok Zaten ifp serisi bildiğim kadarıyla oldukça zor bulunuyor. Eğer kazıklanmayacaksam bulmuşken kaçırmak istemiyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: Soultrap

quote:

Hocam
    Peki bu mtp / ums dönüşümü yapamama sorunu ifp serisinde de var mı?

Yok IFP serisinde hersey serbest.

Şimdi şöyle bir hesap yapabilirsin belki:
    T30 1GB Amerika sitesinde $149.99 Türkiyede ise $189+KDV=$223 dersek
    iFP-799 Amerika sitesinde $179.99

Aynı mantıkla Türkiyede de $267 (KDV dahil) civarında olmalı. O da dolar 1.327 YTL iken 355 YTL (KDV Dahil) etmesi lazım.
    Yani senin 250 YTL ye bulduğun baya ucuz demektir. Tabi bunlar sadece tahmin. Amerika sitesinde kampanya yapmışlar su geçirmez kılıf ve iFP-799 bundle olarak 130 küsür dolara veriyorlar ama hangisini veriyorlar bakmadım.

Not: Hesap saçma olabilir ama biraz yardımcı olur sana.

• Eet 250YTL ye 1GB IFP-799 alınır. Cok iyi bir fiyat.
  • Soultrap
    Sağolasın kardeş yarın son olarak bir Doğubank civarını gezip daha cazip bir şey bulamazsam onu alacağım. Ben bir şey alacağım zaman 30 kere düşünürüm Son olarak aklıma bir şey model daha takıldı sony NW-e305 hakkında bir fikrin var mı çok yeni bir model daha ama fiyatına göre özellikleri iyi gibi gözüküyor.Sence ifp-799'a rakip olabilir mi? Hiç Fikrin yoksa da sen hangisini tercih edersin? neden?
    Umarım bir sürü soruyla sıkmıyorumdur
  • quote:

Soultrap
    Sağolasın kardeş yarın son olarak bir Doğubank civarını gezip daha cazip bir şey bulamazsam onu alacağım. Ben bir şey alacağım zaman 30 kere düşünürüm Son olarak aklıma bir şey model daha takıldı sony NW-e305 hakkında bir fikrin var mı çok yeni bir model daha ama fiyatına göre özellikleri iyi gibi gözüküyor.Sence ifp-799'a rakip olabilir mi? Hiç Fikrin yoksa da sen hangisini tercih edersin? neden?
    Umarım bir sürü soruyla sıkmıyorumdur

Ifp799 un rakibi mi ???? Saka yapıyorsun herhalde..

Parcalar onu iriver..

• SOULTRAP
    Sağolasın hocam çok yardımın dokundu valla. Yarın sırf içim rahatlasın diye bir doğubankı gezeyim sonra da doğğruu ifp-799 için pazarlığa
  • bende de 126 mb lık mp3 var ama kapasitesinin genişletmem mümkün mü acaba?

matrıx marka.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pamukprenses

bende de 126 mb lık mp3 var ama kapasitesinin genişletmem mümkün mü acaba?

matrıx marka.

kart giriş var mı? kart girişi yoksa mümkün değil. belki yaparsın ama kesinlikle uğraşmaya ve verdiğin paraya değmez. yeni bir mp3 alabilirin bence. bir araştır, hoşuna giden model olursa yine sorduğunda yardımcı olabiliriz sana.
  • meraba arkadaslar iriver mp3 player almayı düsünüyorum sorum şu:
    ankarada nereden iriver marka bir mp3 player alabilirim ayrıca internetten almayı düsünmüyorum..
  • Metropol sineması civarında heryerde bulabilirsin..
  • walla önemli olan şey güzel bi ciha zve kulaklık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unutmamali89 -- 25 Ekim 2006; 22:52:54 >
  • Töbee töbeee.. Bu mesaja gülim mi ağlayım mı arkadaşlar siz karar verin.. İlla yazacaklar ya bişeyler..
  • ankarada bi kaç yere baktım bulduum iriverların hepsi t serisindendi
    ben iriver ifp 799,890,895 serilerinden birini arıyorum bunları ankarada
    bulabileceğim bi yer biliyo musunuz?
  • mavi bilgisayar.. ykm nin hemen arkasında.. yalnız fiyatlar biraz uçuktur demedi deme..
  • quote:

Orjinalden alıntı: pamukprenses

bende de 126 mb lık mp3 var ama kapasitesinin genişletmem mümkün mü acaba?

matrıx marka.

flash bellek olmadan olmas
  • eyvallah saviar
  • quote:

Orjinalden alıntı: unutmamali89

apple ve creativenın urunlerı + sony ve o dudak ucuklatıcak markaların urunlerı cok kalıtelı oluo ANCAK

fıyatıda kalıtelı...

ama sen al bı ırıver mıdır nedır? ONA ZENHANYZIR marka yada koss marka kulaklık al

sonyden farkı olmaz ama sarjı az gıder ve ....ne bılm ses kalıtesı ıı oolmayabılır
    ... en ıısı bı creatıve.

muhuhaahahha :D ben buna post show derim. her cümle ayrı bir show.
    ifp serisi gibisini üretemeyecek iriver anlaşılan.
    üretse ben gidip alacam zaten :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mystica

Mesela ben şu anda EQ ayarları çoğu 9 ve 6 seviyesinde ama EQ da "3k" yi -3 e düşürerek xtreme 3d de kullanıyorum..."3k" nin verdiği sesi hiç sevmiyorum çünkü,kulağımı aşırı rahatsız ettiği gibi ses kalitesini de BENCE düşürüyor..O Nedenle onu kısıyorum ve sonuçta harika bir ses elde edebiliyorum ince ayar yaparak ve üstüne xtreme 3d yi açarak..

OHA ! aklın yolu bir. tamamen aynı ayarlarla ifp-890 kullanıyorum.
    ses kalitesi mukemmel. hala daha iyisini dinlemedim bu fiyata...
  • T serisinden vazgeçmiştim ki bu Avrupa versiyonlarında bulunan ses kısıtlamasının(18 yerine 15 mW) aslında benim için çok da önemli olmayacağını düşündüm...Çünkü geçen gün sitede iriver ifp 390 ın sadece 12mW olduğunu gördüm:)

Bana 12mW lik ses şiddeti dahi yetiyor da artıyor demek ki..

3-5 gün sonra bir arkadaşımın T30 unu deneyeceğim ondan sonra kesin karar vereceğim..

Soultrap ve Mturker;

Sorularımla sıkmadıysam bir şey daha sormak istiyorum:))))

Forumda bir yerde okudum...Bir arkadaş T30 almış ses seviyesi SON seviyede bile rahatsız edici değilmiş...

Son seviye nedir (30 mu 40 mı?) Gerçekten de iyi bir kulaklıkla ses seviyesi son seviyede bile rahatsız edici olmuyor mu?

Siz en son firmware ile(1,60) SRS de kullanarak genelde hangi seviyede dinliyorsunuz( 18,20,25?!?!?) yetiyor mu?

Benim ifp 390'ım sadece 12mW lik olsa da volume 40 a kadar yükselebiliyordu benim için de iyi bir kulaklıkla 20 seviyesi bile rahatsız edici oluyordu...

T30'un ses şiddeti PRATİKTE ifp 390'dan fazladır değil mi?

Teşekkürler..

• Ben hiç son seviyeye getirmemiştim, sen sorunca denedim son ses 40. Ama ben genelde 20 de dinliyorum bazen 25 e kadar çıkıyorum. Rock dinlerim ve genelde mp3 lerim çok kalitelidir. Son sesi açtığında kulakları rahatsız olmayan arkadaş eğer T30 dinliyorsa bir süre sonra sağır olabilir :) Ama rahatsız etmiyorla büyük ihtimalle diğer mp3 çalarlardaki gibi seste kayıp, bozulma filan olmuyor demek istemiştir. Doğrudur olmuyor. Ben Sony MDR-E818 ile dinliyorum. Bir de arabada kaset adaptörü ile dinliyorum orda da ses iyi sayılır. Şimdi arabanın teybine bir line-in taktırmaya çalışıyorum.
  • T serilerinde ses sonda iken yani 40 ta iken en kucuk bir bozulma veya ses kalitesinde degisme olmuyor.

Ben genelde 25 ile dinliyorum superfi 5 pro ile. Cok sevdigim parcalarda 35-40 actıgımda oluyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.