Şimdi Ara

iski host olmus da haberimiz yokmus ya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• www.iskenderdemirbilek.com'dan donanimhabere ulasmak buyuk bir keyif siten guzel olacaga benziyor iski hayirli olsun [bye]

• yaw iski kardeş de marmara üni liymiş bea hemde araştırma görevlisi :))aman ha çocuklara iyi davran iski kardeş bizim asistanlar gibi harcama öğrencileri bizede yazık bea :P
  • ya hocam ben daha diplomami almadim! simdi gelsem ben oraya, desem ki ben diplomami almaya geldim! benden ne kadar alirlar?
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sahraaa2002</i>
    <br />ya hocam ben daha diplomami almadim! simdi gelsem ben oraya, desem ki ben diplomami almaya geldim! benden ne kadar alirlar?
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

ehuehu :P sen diplomanı almamışsın ben daha mezun bile olmadım ki nerden bilecem diploma parasını :))ama baya bi acıtıyolardır heralde diploma parası olaraktan :)
  • bak hocam ben marmara'nin unlu kampusunden mezun oldum karismam bak dikkat et ona gore heee :-))) ben burda, diplomam ordaa... ahhh ayrilik vahh ayrilikkk.. yahu alsam mi almasam mi? sen bir ara soruversene hocam hakkat kac kurus alirlar! 94 mezunuyuz yani :-)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sahraaa2002</i>
    <br />bak hocam ben marmara'nin unlu kampusunden mezun oldum karismam bak dikkat et ona gore heee :-))) ben burda, diplomam ordaa... ahhh ayrilik vahh ayrilikkk.. yahu alsam mi almasam mi? sen bir ara soruversene hocam hakkat kac kurus alirlar! 94 mezunuyuz yani :-)

valla hangi ünlü kampüs onu pek çıkaramadım :P bizimki ana binadan ayrı bahçelievlerde olduğu için pek kampüs mevzumuzda olmadı zaten :)bu arada boşver yaw diplomayı alıp napcan

• <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by kunteper</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by sahraaa2002</i>
    <br />bak hocam ben marmara'nin unlu kampusunden mezun oldum karismam bak dikkat et ona gore heee :-))) ben burda, diplomam ordaa... ahhh ayrilik vahh ayrilikkk.. yahu alsam mi almasam mi? sen bir ara soruversene hocam hakkat kac kurus alirlar! 94 mezunuyuz yani :-)

valla hangi ünlü kampüs onu pek çıkaramadım :P bizimki ana binadan ayrı bahçelievlerde olduğu için pek kampüs mevzumuzda olmadı zaten :)bu arada boşver yaw diplomayı alıp napcan

hocam alinti yapmak zornda misin syfa zaten gec aciliyor bende [bandt]

cerceveletip, duvara asacagim [bye]

• ben napim hocam telekoma süleyecen onu :))
  • ya bide diplomayi alirken parami veriliyo!!??
    bende gecen sene mezun oldum, gecici mezuniyet aldim onunla idare ediyom.
  • heydaa konuya bak nere gelmiş
    ben başlıktaki <b>host olmuş</b> olayını çözemedim yalnız?
  • remote olayi bazen iskender oluyor. ya iskendeer derken sabah sabah canim iskendwer kebap istedi iyi mi :-)
    <br />ya hocam ben daha diplomami almadim! simdi gelsem ben oraya, desem ki ben diplomami almaya geldim! benden ne kadar alirlar?

Zaten diploma parasını diploma almasan bile alıyorlar yoksa çıkış belgesi vermezler :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.